Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 20 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849598326
Pris fra 109 krtil 149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 20 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6a U/UTP CU 20m White
109 kr
Til butik
Goobay CAT 6a U/UTP CU 20m White billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 59832
EAN: 4040849598326
Varenr.: 993077297
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 6a netværkskabel U/UTP CU 20 m - hvid
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay CAT 6a netværkskabel U/UTP CU 20 m - hvid billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 20 m - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvidGenereltAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriknastfristrengetpresaflastningkobberledereFarve: HvidKabel længde: 20 mKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Netværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6aTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568-BPakketype: En grosMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 65 °CMin. driftstemperatur: -20 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.51g
EAN: 4040849598326
Varenr.: 2123940
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6a UTP - Hvid - 20m
133 kr
Til butik
Pro LAN CAT 6a UTP - Hvid - 20m billede

Produktinformation

Patchkabel CAT 6a med UTP-teknologi, designet til pålidelige Ethernet-forbindelser mellem RJ-45-enheder. Stik: RJ-45 (han) til RJ-45 (han) Kabeltype: CAT 6a patchkabel, uskærmet snoet par (UTP) Kappe: Low Smoke Zero Halogen (LSZH), halogenfri Detaljer: knækfrit design med trækaflastning og guldbelagte stik Overholdelse: TIA/EIA-568-B Ideelt til pæne netværksopsætninger med korte træk, hvor et kompakt, fleksibelt CAT 6a-kabel hjælper med at holde installationen ren og organiseret.

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: 4040849598326
EAN: 4040849598326
Varenr.: 2799618
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6a U/UTP CU 20m White
139 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 20 m
-28%144 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 6a netværkskabel U/UTP CU 20 m - hvid
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 20 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 20 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK109 kr109 krKøb
2Boligcenter DK129 kr129 krKøb
3Proshop DK133 kr172 krKøb
4Ultrashop139 kr139 krKøb
5Teknikproffset DK144 kr203 krKøb
6Vivas DK149 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 20 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 20 m i 173 dage. Laveste pris i perioden er 82,78 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 20 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 20 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026109 kr16 kr (13%)
8. apr. 2026125 kr8 kr (7%)
3. apr. 2026117 kr8 kr (7%)
25. feb. 2026109 kr8 kr (7%)
14. dec. 2025117 kr34,22 kr (41%)
13. dec. 202582,78 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret