Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grøn, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849941412
Pris fra 73 krtil 125 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grøn, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6a SFTP, PiMF 15m Patchkabel Grøn
73 kr
Til butik
goobay CAT 6a SFTP, PiMF 15m Patchkabel Grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet, knastfri - grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 94141
EAN: 4040849941412
Varenr.: 988526971
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 15 m - Goobay - Grøn
89 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 15 m - Goobay - Grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 15 m - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet, knastfri - grønGenereltAfskærmningsmateriale: FletningAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetknastfripresaflastninglængdeindikationFarve: GrønKabel længde: 15 mKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Ledninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6aPar pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 500 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.44g
EAN: 4040849941412
Varenr.: 1986986
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6a SFTP, PiMF 15m Patchkabel Grøn
99 kr
Til butik
goobay CAT 6a SFTP, PiMF 15m Patchkabel Grøn billede

Produktinformation

Goobay CAT 6a SFTP, PiMF 15m Patchkabel Grøn Opgradér dit netværk med Goobay CAT 6a SFTP, PiMF 15m Patchkabel i en livlig grøn farve. Dette højkvalitets patchkabel er designet til at levere lynhurtig dataoverførsel op til 10 Gbps, hvilket gør det ideelt t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849941412
Varenr.: 38246
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 15 m - Goobay - Grøn
109 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grøn, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-34%119 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6A S/FTP - Grøn - 15m
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grøn, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grøn, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK73 kr73 krKøb
2Boligcenter DK89 kr89 krKøb
3Ultrashop99 kr99 krKøb
4Vivas DK109 kr178 krKøb
5Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
6Proshop DK125 kr164 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grøn, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grøn, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grøn, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), grøn, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. mar. 202673 kr5 kr (7%)
17. feb. 202668 kr10 kr (13%)
16. feb. 202678 kr11 kr (16%)
15. feb. 202667 kr1 kr (1%)
14. feb. 202668 kr1 kr (1%)
13. feb. 202667 kr1 kr (1%)
12. feb. 202668 kr1 kr (1%)
11. feb. 202667 kr1 kr (1%)
10. feb. 202668 kr1 kr (1%)
6. feb. 202667 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret