Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849686405
Pris fra 68 krtil 330 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (79% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 20m White
68 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 20m White billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68640
EAN: 4040849686405
Varenr.: 988525341
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Hvid - 20 m
69 kr
Til butik
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Hvid - 20 m billede

Produktinformation

Med 20 meters kabellængde giver dette Cat. 6 UTP-netværkskabel fra Luxorparts dig frihed til at placere computer, router, switch og netværksenhed uden at gå på kompromis med forbindelsen. Kablet er uskærmet (UTP) og afsluttes med RJ45-stik – den almindelige stiktype til netværksporte. Det understøtter hastigheder på 1 Gb/s eller højere og en båndbredde på 250 MHz, hvilket passer til typiske internet- og lokalnetværksforbindelser i hjemmet eller på kontoret. I pakken: 1 stk. Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Hvid - 20 m.

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: Cat 6 U/UTP
Artikel nr.: 68086
EAN: 4040849686405
Varenr.: 68086
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m
-49%76 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) Kabellængde 20 m, Förpackning, : Bulk, Samlet, uskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, Højkvalitets, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Snaplåsbeskyttelsen af den RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. CAT-6-netværkskabel er egnet til Gigabit Ethernet med hastigheder på op til 10/100/1000 Mbit/s. CAT-kablets længdeangivelse er markeret på den overstøbte, slanke bøjningsbeskyttelsesmuffe. Netværksstik: parrækkefølge i henhold til EIA/TIA 568B, AWG, : 24/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 46.4 mm, Specifikation, : CAT 6, Kabelkappen diameter, : 5.8 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Driftstemperatur op til, : 60 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 250 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CCA (kobberbeklædt aluminium), Tilslutning, afskærmning, : nej, Tilslutning, type, : RJ45 stik (8P8C).

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849686405
Varenr.: C43299
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 6 netværkskabel U/UTP CCA 20 m - hvid
79 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 20m White
89 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 6 netværkskabel U/UTP CCA 20 m - hvid
99 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Hvid - 20m
119 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 20m - White Internetkabel - GEEKD.dk
119 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goobay CAT 6 patch cable, U/UTP, white - 20 meter - hvid
330 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK68 kr68 krKøb
2Av-Cables DK69 kr69 krKøb
3Teknikproffset DK76 kr125 krKøb
4Boligcenter DK79 kr79 krKøb
5Ultrashop89 kr89 krKøb
6Vivas DK99 kr168 krKøb
7Proshop DK119 kr158 krKøb
8Geekd119 kr119 krKøb
9INphone.dk330 kr330 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m i 140 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. jan. 202668 kr21 kr (24%)
15. jan. 202689 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret