Gå til hovedindhold

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849955211
Pris fra 24 krtil 49 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 5m Netværkskabel Hvid
24 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 5m Netværkskabel Hvid billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95521
EAN: 4040849955211
Varenr.: 988527509
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay S/FTP PiMF 5 m - hvid
29 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 Goobay S/FTP PiMF 5 m - hvid billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvidGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: HvidKappemateriale: PVCLængde: 5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.14g
EAN: 4040849955211
Varenr.: 1808972
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid
31,96 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-54%36 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 5m Netværkskabel Hvid
39 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Hvid - 5m
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay S/FTP PiMF 5 m - hvid
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK24 kr24 krKøb
2Boligcenter DK29 kr29 krKøb
3CS MEGASTORE DK31,96 kr70,96 krKøb
4Teknikproffset DK36 kr85 krKøb
5Ultrashop39 kr39 krKøb
6Proshop DK39 kr78 krKøb
7Vivas DK49 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid

PriceData har fulgt prisen på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid i 87 dage. Den nuværende pris er 24 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202624 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret