Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849935039
Pris fra 54 krtil 99 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Hvid
54 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6 - halogenfri, knastfri, strenget - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93503
EAN: 4040849935039
Varenr.: 987719807
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Hvid
69 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 10m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

Opdag goobay CAT 6 SFTP Patchkabel i hvid, perfekt til at sikre en hurtig og stabil internetforbindelse. Dette 10 meter lange kabel er designet med PiMF (Pairs in Metal Foil) teknologi, der minimerer elektrisk interferens og sikrer en højere datatransmiss...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849935039
Varenr.: 38019
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay S/FTP PiMF 10 m - hvid
69 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 Goobay S/FTP PiMF 10 m - hvid billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - halogenfri, knastfri, strenget - hvidGenereltAfskærmningsmateriale: Aluminiums folie med aluminiums bøjleAWG American Wire Gauge: 28/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriknastfristrengetpresaflastningkobberledereFarve: HvidKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 10 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568-B - op til 250 MHzMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 60 °CMin. driftstemperatur: -20 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.29g
EAN: 4040849935039
Varenr.: 1810705
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts Halogenfri S/FTP-netværkskabel Cat. 6a Hvid - 10 m
89 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay S/FTP PiMF 10 m - hvid
89 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-41%94 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Hvid - 10m
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK54 kr54 krKøb
2Ultrashop69 kr69 krKøb
3Boligcenter DK69 kr69 krKøb
4Av-Cables DK89 kr89 krKøb
5Vivas DK89 kr158 krKøb
6Teknikproffset DK94 kr143 krKøb
7Proshop DK99 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 87 dage. Den nuværende pris er 54 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202654 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret