Gå til hovedindhold

Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 2 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat)

GoobaySystem- og strømkablerEAN: 4040849500800
Pris fra 30 krtil 79 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 2 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Strømkabel 2m Sort
30 kr
Til butik
goobay Strømkabel 2m Sort billede

Produktinformation

goobay - Strømkabel - power IEC 60320 C13 til power CEE 7/7 (han) - 2 m - 90° stik, vinkelret stik - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 50080
EAN: 4040849500800
Varenr.: 75120
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apparatkabel C13 med vinklet stik Sort - 2 m
39 kr
Til butik
Apparatkabel C13 med vinklet stik Sort - 2 m billede

Produktinformation

Få en mere fleksibel tilslutning til computer, skærm, server, netudstyr og elektronisk udstyr med C14-stik med dette apparatkabel. Det er velegnet, når du skal erstatte et eksisterende strømkabel eller bruge en ekstra ledning til dit udstyr. Kablet har et C13-stik i den ene ende, som passer til udstyr med C14-stik, og et jordet stik i den anden ende. Kabellængden er 2 m, hvilket giver lidt ekstra rækkevidde fra stikkontakt til udstyr uden overskydende kabel. Vinklet stik til installation med lidt plads Det vinklede stik er praktisk, når der er begrænset plads bag en computer, skærm eller server. Når stikket ikke stikker lige så langt ud, bliver det lettere at placere udstyret tættere på væggen eller i et rack. Diskret sort udseende Farven er sort, så kablet falder diskret ind i de fleste opsætninger. I pakken: 1 stk. apparatkabel C13, 2 m, sort, med vinklet, jordet stik.

Produktspecifikationer

Mærke: Wentronic
Kategori: Elkabler
Artikel nr.: 50080
EAN: 4040849500800
Varenr.: 67007
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay Strømkabel 2m Sort
39 kr
Til butik
goobay Strømkabel 2m Sort billede

Produktinformation

Goobay Powerkabel 2 meter 0,75mm² m. vinkel sort er det perfekte valg til en pålidelig og fleksibel strømforsyning i dit hjem eller på kontoret. Dette højkvalitets powerkabel er designet med en længde på 2 meter, hvilket giver dig mulighed for at tilslutt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Strømkabler til PC & Skærm (230V)
EAN: 4040849500800
Varenr.: 37907
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømkabel med vinkel Goobay 2 m - IEC C13 til CEE 7/7, sort
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 2 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat)
-41%47 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømkabel med vinkel Goobay 2 m - IEC C13 til CEE 7/7, sort
59 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Power cable C13 2x90° - Sort - 2m
69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Strømkabel - CEE7/7 90° han > C13 90° hun, Sort (2m)
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 2 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 2 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK30 kr30 krKøb
2Av-Cables DK39 kr39 krKøb
3Ultrashop39 kr39 krKøb
4Boligcenter DK39 kr39 krKøb
5Teknikproffset DK47 kr96 krKøb
6Vivas DK59 kr128 krKøb
7Proshop DK69 kr108 krKøb
8EL-GROSSISTEN79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 2 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 2 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat) i 87 dage. Den nuværende pris er 30 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 2 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 2 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202630 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret