Gå til hovedindhold

Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 1,5 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat)

GoobaySystem- og strømkablerEAN: 4040849960420
Pris fra 27 krtil 79 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 1,5 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Strømkabel 1.5m Sort
27 kr
Til butik
goobay Strømkabel 1.5m Sort billede

Produktinformation

goobay - Strømkabel - power IEC 60320 C13 til power CEE 7/7 (han) - AC 250 V - 1.5 m - vinkelret stik - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 96042
EAN: 4040849960420
Varenr.: 988527894
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 96042, 1,5 m, CEE7/7, C13 forbinder, 250 V, 16 A
29,44 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay Strømkabel 1.5m Sort
39 kr
Til butik
goobay Strømkabel 1.5m Sort billede

Produktinformation

Oplev goobay Strøm IEC 60320 C13 Strøm CEE 7/7 (male) i en praktisk længde på 1,5 meter. Dette strømkabel er designet til at sikre en pålidelig forbindelse mellem dine elektriske apparater og stikkontakten. Kabellet er perfekt til brug med computere, skær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Strømkabler til PC & Skærm (230V)
EAN: 4040849960420
Varenr.: 38172
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømkabel Goobay IEC 60320 C13 til CEE 7/7 han - 1,5 m - sort
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 1,5 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat)
-42%46 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Power cable C13 2x90° - Sort - 1.5m
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømkabel Goobay IEC 60320 C13 til CEE 7/7 han - 1,5 m - sort
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Strømkabel - CEE7/7 90° han > C13 90° hun, Sort (1,5m)
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 1,5 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 1,5 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK27 kr27 krKøb
2CS MEGASTORE DK29,44 kr68,44 krKøb
3Ultrashop39 kr39 krKøb
4Boligcenter DK39 kr39 krKøb
5Teknikproffset DK46 kr95 krKøb
6Proshop DK59 kr98 krKøb
7Vivas DK59 kr128 krKøb
8EL-GROSSISTEN79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 1,5 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 1,5 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat) i 13 dage. Den nuværende pris er 27 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 1,5 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Koldt apparattilslutningskabel vinklet i begge ender, 1,5 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) > Apparatudtag C13 (tilslutning af koldt apparat) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202627 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret