Gå til hovedindhold

Goobay Forlænger til koldt apparat, 0,5 m, sort Apparatets stik C14 (tilslutning til koldt apparat) > Apparatets stikkontakt C13 (tilslutning til koldt apparat)

GoobaySystem- og strømkablerEAN: 4040849951244
Pris fra 18 krtil 69 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (74% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Forlænger til koldt apparat, 0,5 m, sort Apparatets stik C14 (tilslutning til koldt apparat) > Apparatets stikkontakt C13 (tilslutning til koldt apparat) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Forlængerkabel til strøm 50cm Sort
18 kr
Til butik
goobay Forlængerkabel til strøm 50cm Sort billede

Produktinformation

goobay - Forlængerkabel til strøm - IEC 60320 C14 til power IEC 60320 C13 - AC 250 V - 10 A - 50 cm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95124
EAN: 4040849951244
Varenr.: 75149
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 95124, 0,5 m, IEC C14, IEC C13, H05VV-F3G, 250 V
20,13 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay Forlængerkabel til strøm 50cm Sort
29 kr
Til butik
goobay Forlængerkabel til strøm 50cm Sort billede

Produktinformation

Opdag goobay Strøm IEC 60320 C14 til IEC 60320 C13 sort forlængerkabel på 50 cm. Dette kvalitetsforlængerkabel er ideelt til at forsyne dine enheder med strøm, når de befinder sig lidt for langt væk fra stikkontakten. Med sit robuste design og pålidelige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Strømkabler til PC & Skærm (230V)
EAN: 4040849951244
Varenr.: 37805
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Forlængerkabel strøm IEC C14 til C13 50 cm - Goobay, sort
29 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Forlænger til koldt apparat, 0,5 m, sort Apparatets stik C14 (tilslutning til koldt apparat) > Apparatets stikkontakt C13 (tilslutning til koldt apparat)
-47%31 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Strømkabel - C14 til C13, 3x0,75mm², 10A, Sort (0,5m)
44 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Forlængerkabel strøm IEC C14 til C13 50 cm - Goobay, sort
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Power cable C14 - C13 - Sort - 0.5m
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Forlænger til koldt apparat, 0,5 m, sort Apparatets stik C14 (tilslutning til koldt apparat) > Apparatets stikkontakt C13 (tilslutning til koldt apparat) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Forlænger til koldt apparat, 0,5 m, sort Apparatets stik C14 (tilslutning til koldt apparat) > Apparatets stikkontakt C13 (tilslutning til koldt apparat) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18 kr18 krKøb
2CS MEGASTORE DK20,13 kr59,13 krKøb
3Ultrashop29 kr29 krKøb
4Boligcenter DK29 kr29 krKøb
5Teknikproffset DK31 kr80 krKøb
6EL-GROSSISTEN44 kr44 krKøb
7Vivas DK49 kr118 krKøb
8Proshop DK69 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Forlænger til koldt apparat, 0,5 m, sort Apparatets stik C14 (tilslutning til koldt apparat) > Apparatets stikkontakt C13 (tilslutning til koldt apparat)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Forlænger til koldt apparat, 0,5 m, sort Apparatets stik C14 (tilslutning til koldt apparat) > Apparatets stikkontakt C13 (tilslutning til koldt apparat) i 168 dage. Den nuværende pris er 18 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Forlænger til koldt apparat, 0,5 m, sort Apparatets stik C14 (tilslutning til koldt apparat) > Apparatets stikkontakt C13 (tilslutning til koldt apparat). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Forlænger til koldt apparat, 0,5 m, sort Apparatets stik C14 (tilslutning til koldt apparat) > Apparatets stikkontakt C13 (tilslutning til koldt apparat) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. dec. 202518 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret