Gå til hovedindhold

Easy Tech DC forlænger kabel 2,5 mm - 10 m, han/hun - sort (OUTLET B)

Easy TechSystem- og strømkablerEAN: 4040849714023
Pris fra 58 krtil 129 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 16. maj

Sammenlign priser på DC forlænger kabel 2,5 mm - 10 m, han/hun - sort (OUTLET B) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Forlængerkabel til strøm 10m Sort
58 kr
Til butik
goobay Forlængerkabel til strøm 10m Sort billede

Produktinformation

goobay - Forlængerkabel til strøm - DC jackstik 5,5 x 2,5 mm (han) til DC jackstik 5,5 x 2,5 mm (hun) - 10 m

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 71402
EAN: 4040849714023
Varenr.: 990832885
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DC forlænger kabel 2,5 mm - 10 m, han/hun - sort (OUTLET B)
-25%59 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DC forlænger kabel 2,5 mm - 10 m, han/hun - sort (OUTLET B) billede

Produktinformation

Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb Kabel 2,5 mm 71402 10 m til en uovertruffen pris.Kabellængde: 10 mType: KabelHan-stik/Hun-stikFarve: SortÅr: 2016 ...

Produktspecifikationer

Mærke: Easy Tech
Kategori: Kabler
Vægt: 0.25g
EAN: 4040849714023
Varenr.: 961871
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro 2.5 mm DC extension cable Black
81 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DC forlængerkabel - 5,5x2,5mm han/hun, 0,5mm², Sort (10m)
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DC forlænger kabel 2,5 mm - 10 m, han/hun - sort (OUTLET B) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DC forlænger kabel 2,5 mm - 10 m, han/hun - sort (OUTLET B) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK58 kr58 krKøb
2Boligcenter DK59 kr59 krKøb
3Proshop DK81 kr120 krKøb
4EL-GROSSISTEN129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DC forlænger kabel 2,5 mm - 10 m, han/hun - sort (OUTLET B)

PriceData har fulgt prisen på DC forlænger kabel 2,5 mm - 10 m, han/hun - sort (OUTLET B) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 7 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 80,76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for DC forlænger kabel 2,5 mm - 10 m, han/hun - sort (OUTLET B). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for DC forlænger kabel 2,5 mm - 10 m, han/hun - sort (OUTLET B) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202658 kr4 kr (7%)
16. maj 202654 kr5 kr (8%)
4. maj 202659 kr21,76 kr (27%)
3. maj 202680,76 kr21,76 kr (37%)
22. apr. 202659 kr21,76 kr (27%)
21. apr. 202680,76 kr21,76 kr (37%)
18. apr. 202659 kr20 kr (25%)
9. apr. 202679 kr1 kr (1%)
8. apr. 202680 kr1 kr (1%)
31. mar. 202679 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret