Gå til hovedindhold

Goobay Højttalerkabel hvid CCA 25 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm²

GoobayLyd- og videokablerEAN: 4040849677519
Pris fra 59 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Højttalerkabel hvid CCA 25 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm² og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts Højttalerkabel 2,5 mm² Hvid - 25 m
59 kr
Til butik
Luxorparts Højttalerkabel 2,5 mm² Hvid - 25 m billede

Produktinformation

Dette højttalerkabel giver dig 25 m på rullen, så du selv kan afmåle og tilpasse længden til tilslutning af højttalere, forstærker, lydanlæg og stereoanlæg. Kablet har en kabeldimension på 2,5 mm² og er udført i CCA (kobberbelagt aluminiumtråd), hvor lederen består af aluminium med et lag kobber udenpå. Praktiske kabeldetaljer til installationen Opbygningen er 2x 50x0,25 mm, hvilket betyder to ledere med hver 50 tråde på 0,25 mm. Ydermålene er 8x4 mm, så du kan vurdere, om kablet passer til kabelkanaler eller gennemføringer. I pakken: 25 m højttalerkabel (hvid).

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: Højttalerkabel
Artikel nr.: CCA-SPK 2,5 whi 25m
EAN: 4040849677519
Varenr.: 69246
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 67751, Kobberbeklædt aluminium (CCA), 25 m, Hvid
74 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay 67751 Audiokabel Hvid 25 m
95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Højttalerkabel hvid CCA 25 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm²
-39%109 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Speaker Cable white CCA - 25 m
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højttalerkabel hvid CCA 25 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højttalerkabel hvid CCA 25 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK59 kr59 krKøb
2CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
3CompuMail DK95 kr95 krKøb
4Teknikproffset DK109 kr168 krKøb
5Proshop DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Højttalerkabel hvid CCA 25 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm²

PriceData har fulgt prisen på Goobay Højttalerkabel hvid CCA 25 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm² i 182 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Goobay Højttalerkabel hvid CCA 25 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Goobay Højttalerkabel hvid CCA 25 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202659 kr15 kr (20%)
25. apr. 202674 kr8,34 kr (13%)
21. apr. 202665,66 kr29,34 kr (31%)
14. mar. 202695 kr17 kr (22%)
12. mar. 202678 kr17 kr (18%)
5. mar. 202695 kr12 kr (14%)
4. mar. 202683 kr43 kr (34%)
21. feb. 2026126 kr48 kr (62%)
30. jan. 202678 kr17 kr (18%)
28. jan. 202695 kr17 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret