Gå til hovedindhold

Goobay 27525, Kobberbeklædt aluminium (CCA), 100 m, Hvid

GoobayLyd- og videokablerEAN: 4040849275258
Pris fra 288 krtil 3.250 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.962 kr (91% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay 27525, Kobberbeklædt aluminium (CCA), 100 m, Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Bulkhøjttalerkabel Hvid 100m
288 kr
Til butik
goobay Bulkhøjttalerkabel Hvid 100m billede

Produktinformation

goobay - Bulkhøjttalerkabel - 2.5 mm² - 100 m - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 27525
EAN: 4040849275258
Varenr.: 988521160
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 27525, Kobberbeklædt aluminium (CCA), 100 m, Hvid
304 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Speaker cable white CCA 100 m - 100 m spool cabl
356 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Højttalerkabel 100 m - 2 x 2,5 mm2
3.250 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 27525, Kobberbeklædt aluminium (CCA), 100 m, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 27525, Kobberbeklædt aluminium (CCA), 100 m, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK288 kr288 krKøb
2CS MEGASTORE DK304 kr343 krKøb
3Proshop DK356 kr395 krKøb
4INphone.dk3.250 kr3.250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay 27525, Kobberbeklædt aluminium (CCA), 100 m, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Goobay 27525, Kobberbeklædt aluminium (CCA), 100 m, Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 288 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 434 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 369 kr.

Den nuværende pris på 288 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Goobay 27525, Kobberbeklædt aluminium (CCA), 100 m, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Goobay 27525, Kobberbeklædt aluminium (CCA), 100 m, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026288 kr95 kr (25%)
20. apr. 2026383 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026384 kr49 kr (15%)
29. mar. 2026335 kr47 kr (16%)
5. mar. 2026288 kr146 kr (34%)
27. feb. 2026434 kr35 kr (9%)
17. feb. 2026399 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026398 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026399 kr1 kr (0%)
16. jan. 2026398 kr110 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret