Gå til hovedindhold

Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 15 m

GoobayKablerEAN: 4040849610257
Pris fra 87 krtil 149 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (42% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 15 m og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
High Speed HDMI Cable with Ethernet, 15 m - HDMI male (type A) > HDMI male (type A)
87 kr
Til butik
High Speed HDMI Cable with Ethernet, 15 m - HDMI male (type A) > HDMI male (type A) billede

Produktinformation

High Speed HDMI Cable with Ethernet, 15 m - HDMI male (type A) > HDMI male (type A)

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 61025
EAN: 4040849610257
Varenr.: 1000644787
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI kabel med Ethernet 15 m - Goobay High Speed, han til han (Type A)
-31%99 kr
Før 144 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI kabel med Ethernet 15 m - Goobay High Speed, han til han (Type A) billede

Produktinformation

High Speed HDMI Cable with Ethernet, 15 m - HDMI male (type A) > HDMI male (type A)FunktionerAntal afskærmningslag: 2Audio Return Channel (ARC): JaAWG-ledningsstørrelse: 26Dataoverførselshastighed: 10,2 Gbit/sek.High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaKabel kappemateriale: Polyvinylchlorid (PVC)Kabellængde: 15 mKabelmateriale: Kobberbelagt stål (CCS)Kabeltype: Rundt kabelProduktfarve: HvidSkjold materiale: AluminiumStik 1: HDMI Type A (Standard)Stik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: HDMI Type A (Standard)Stik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikStikforbindelse kontakter plettering: GuldUnderstøttede videotilstande: 2160pVægt & størrelserKabeldiameter: 6 mmEmballeringsdataAntal pr. pakke: 1 stkPakketype: PolybagLogistik dataMængde pr. kasse: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.78g
EAN: 4040849610257
Varenr.: 1818476
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HDMI Kabel 4K/60Hz 15 m - Hvid
99 kr
Til butik
HDMI Kabel 4K/60Hz 15 m - Hvid billede

Produktinformation

Få lang rækkevidde til dit tv- eller projektor-setup med dette 15 m HDMI kabel i hvid. Det er velegnet til tv, skærm, projektor, spillekonsol og medieafspiller, når du vil placere udstyret lidt friere. Kablet har en båndbredde på 10,2 Gbit/s og understøtter 4K/60Hz (3840x2160) UHD, så du kan overføre video i høj opløsning med op til 60 billeder i sekundet. HDR-understøttelse gør det muligt for kompatibelt udstyr at vise indhold med udvidet dynamik mellem lyse og mørke områder. ## Ét kabel til billede, lyd og returlyd Understøttelse af Enhanced Audio Return Channel (eARC) og Audio Return Channel (ARC) betyder, at lyd kan sendes tilbage fra dit tv til en kompatibel lydløsning via det samme HDMI kabel. Du kan dermed nøjes med én HDMI-forbindelse mellem tv og medieafspiller eller receiver. ## Klar til 3D og HDMI Ethernet Channel Med 3D-understøttelse kan kablet bruges sammen med udstyr, der viser 3D-indhold. HDMI Ethernet Channel (HEC) gør det muligt for kompatible enheder at dele netværksforbindelse gennem HDMI-forbindelsen. Kabelopbygningen inkluderer skærmning med aluminiumsfolie og en PVC-kappe. I pakken: 1 x HDMI Kabel 4K/60Hz 15 m - Hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: HDMI kabel 15 meter
Artikel nr.: 61025
EAN: 4040849610257
Varenr.: 70121
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 15 m
-73%117 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI kabel med Ethernet 15 m - Goobay High Speed, han til han (Type A)
-27%119 kr
Før 164 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
High Speed HDMI Cable with Ethernet, 15 m - HDMI male (type A) HDMI male (type A)
119 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HighSpeed HDMI™ (2.0) kabel m. ethernet, 4K UHD, Hvid (15m)
139 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro HDMI 2.0 - 15m - Hvid
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK87 kr87 krKøb
2Boligcenter DK99 kr99 krKøb
3Av-Cables DK99 kr99 krKøb
4Teknikproffset DK117 kr176 krKøb
5Vivas DK119 kr188 krKøb
6Ultrashop119 kr119 krKøb
7EL-GROSSISTEN139 kr139 krKøb
8Proshop DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 15 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 15 m i 167 dage. Den nuværende pris er 87 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 15 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 15 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. dec. 202587 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret