Gå til hovedindhold

Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 7.5 m

GoobayKablerEAN: 4040849611629
Pris fra 37 krtil 89 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (58% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 7.5 m og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay - High Speed HDMI™ Cable with Ethernet - 7.5m
37 kr
Til butik
Goobay - High Speed HDMI™ Cable with Ethernet - 7.5m billede

Produktinformation

Goobay - High Speed HDMI™ Cable with Ethernet - 7.5m

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 61162
EAN: 4040849611629
Varenr.: 1000681400
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI kabel med Ethernet 7,5 m - Goobay High Speed
-34%49 kr
Før 74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI kabel med Ethernet 7,5 m - Goobay High Speed billede

Produktinformation

Goobay - High Speed HDMI™ Cable with Ethernet - 7.5mFunktionerAudio Return Channel (ARC): JaAWG-ledningsstørrelse: 30Dataoverførselshastighed: 10,2 Gbit/sek.High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaKabel kappemateriale: Polyvinylchlorid (PVC)Kabellængde: 7,5 mKabelmateriale: Kobberbelagt stål (CCS)Kabeltype: Rundt kabelProduktfarve: SortStik 1: HDMI Type A (Standard)Stik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: HDMI Type A (Standard)Stik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikStikforbindelse kontakter plettering: GuldUnderstøttede videotilstande: 2160pVægt & størrelserKabeldiameter: 6 mmEmballeringsdataAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.33g
EAN: 4040849611629
Varenr.: 1816611
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay - High Speed HDMI™ Cable with Ethernet - 7.5m
49 kr
Til butik
Goobay - High Speed HDMI™ Cable with Ethernet - 7.5m billede

Produktinformation

Oplev imponerende billed- og lydkvalitet med Goobay - High Speed HDMI™ Cable with Ethernet - 7.5m. Dette HDMI-kabel er designet til at levere højhastigheds dataoverførsel og understøtter fantastiske opløsninger op til 4K, hvilket gør det ideelt til

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler & Stik til Computer
EAN: 4040849611629
Varenr.: 42818
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 7.5 m
-65%56 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI kabel med Ethernet 7,5 m - Goobay High Speed
-27%69 kr
Før 94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HDMI Kabel 4K/60Hz 7.5 m - Sort
79 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro HDMI 2.0 - 7.5m - Sort
89 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HDMI 2.0 kabel m. ethernet - 2 x A han forgyldt, Sort (7,5m)
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 7.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 7.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK37 kr37 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3Ultrashop49 kr49 krKøb
4Teknikproffset DK56 kr105 krKøb
5Vivas DK69 kr138 krKøb
6Av-Cables DK79 kr79 krKøb
7Proshop DK89 kr128 krKøb
8EL-GROSSISTEN89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 7.5 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 7.5 m i 167 dage. Den nuværende pris er 37 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 7.5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 7.5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. dec. 202537 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret