Gå til hovedindhold

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment - 200 ml

GoldwellHårpleje60 sekunders genopbygningIntensiv reparation af skadet hårEAN: 4021609061397

Goldwell Dualsenses Rich Repair genopbygger skadet hår 100% på kun 60 sekunder. Med IntraLipidComplex og silkeproteiner giver den ekstraordinær glans. Læs mere

Pris fra 73,7 krtil 161 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 87,3 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment - 200 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73.7 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment 200 ml
73,7 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment 200 ml
-32%116,94 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 sec Treatment (200ml)
-31%118 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment 200 ml
118 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment 200ml
-34%119 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment 200ml
-20%124 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 sec. treatment, 200 ml
-23%129 kr
Før 168 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment - 200 ml
161 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK73,7 kr112,7 krKøb
2NiceHair.dk116,94 kr116,94 krKøb
3Bangerhead DK118 kr118 krKøb
4Lyko DK118 kr118 krKøb
5Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
6Cocopanda DK124 kr124 krKøb
7HairOutlet129 kr129 krKøb
8NordicFeel DK161 kr161 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment 200ml

Goldwell

Goldwell Dualsenses Rich Repair genopbygger skadet hår 100% på kun 60 sekunder. Med IntraLipidComplex og silkeproteiner giver den ekstraordinær glans.

• Intensiv reparation af skadet hår
• 60 sekunders genopbygning

Beskrivelse

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment er en intensiv hårkur specielt udviklet til tørt og skadet hår. Denne revolutionære treatment genopbygger håret 100% på kun 60 sekunder ved hjælp af avanceret IntraLipidComplex med pashmina silkeproteiner og instant Microfluid Technology. Formulaen trænger dybt ind i hårfibrene og reparerer selv ekstremt skadede hårstrå indefra. Resultatet er silkeblødt hår med imponerende glans og smidighed. Den unikke sammensætning indeholder genopbyggende ingredienser som Cetearyl Alcohol, Glycerin og Hydrolyzed Keratin, der arbejder sammen om at restaurere hårets naturlige struktur. Perfekt til daglig brug på nyvasket hår - lad blot produktet virke i 60 sekunder før grundig udskylning.

Specifikationer

Volumen:200ml
Hårtype:Tørt og skadet hår
Teknologi:Instant Microfluid Technology
Påvirkningstid:60 sekunder
Hovedingredienser:Hydrolyzed Keratin, Cetearyl Alcohol, Glycerin
Aktive ingredienser:IntraLipidComplex, Pashmina silkeproteiner

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor lang tid skal Goldwell Rich Repair Treatment virke?

Produktet skal virke i præcis 60 sekunder på nyvasket hår før grundig udskylning. Den hurtige virkning skyldes den avancerede Microfluid Technology.

Kan denne hårkur bruges på farvet eller kemisk behandlet hår?

Ja, Goldwell Rich Repair er specielt designet til skadet hår, herunder farvet og kemisk behandlet hår. IntraLipidComplex genopbygger hårets struktur uden at påvirke farven.

Hvor ofte kan jeg bruge denne intensive hårkur?

Du kan bruge Rich Repair Treatment efter hver hårvask eller så ofte som nødvendigt. Produktets milde formel gør det sikkert til daglig brug på skadet hår.

Hvad gør pashmina silkeproteinerne for håret?

Pashmina silkeproteinerne i IntraLipidComplex giver håret ekstraordinær glans og silkeblød tekstur samtidig med at de hjælper med at genopbygge beskadigede hårfibre indefra.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment - 200 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 73,7 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 73,7 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Goldwell Dualsenses Rich Repair 60 Sec Treatment - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202673,7 kr25,3 kr (26%)
12. maj 202699 kr2 kr (2%)
9. maj 202697 kr2 kr (2%)
7. maj 202699 kr3 kr (3%)
5. maj 202696 kr3 kr (3%)
1. maj 202693 kr6 kr (6%)
19. apr. 202699 kr11 kr (13%)
17. apr. 202688 kr9 kr (9%)
16. apr. 202697 kr2 kr (2%)
9. apr. 202699 kr1,7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret