Gå til hovedindhold

Goldwell Dualsenses Color 60 Sec Treatment - 200 ml

GoldwellHårplejeEAN: 4021609061021
Pris fra 49 krtil 161 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goldwell Dualsenses Color 60 Sec Treatment - 200 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Goldwell Color 60Sec Treatment 200 ml
49 kr
Til butik
Goldwell Color 60Sec Treatment 200 ml billede

Produktinformation

Denne hårkur er specielt til dig der ønsker at pleje din hårfarve, og få det bedste ud af den. Genopbygger håret 100% på 60 sekunder. Genopbygger selv ekstremt skadede hårstrå dybt indefra og giver imponerende smidighed og glans. Indeholder Luminescine teknologi, som omdanner usynligt UV-lys til synligt lys, hvilket vil give dit hår en strålende glans. Masken vil forstærke farvens naturlige lysstyrke og give nærende, og effektiv pleje. Perfekt til dig der vil vedligeholde og forskønne din hårfarve. Anvendelse: Fordel produktet i nyvasket hår, lad virke i 60 sekunder, skyl grundigt ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 200.00ml
Artikel nr.: 4021609061021
EAN: 4021609061021
Varenr.: 4021609061021
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Color 60sec Treatment 200 ml
66,97 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Goldwell Dualsenses Color 60sec treatment 200 ml
-37%108,67 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldwell Dualsenses Color 60sec treatment 200 ml billede

Produktinformation

Goldwell Dualsenses Color 60sec treatment er en intensiv hår kur til dig med fint, normalt eller farvet hår. Denne hårkur indeholder micreoPROtec complex og luminescine der øjeblikket går ind og plejer og genopbygger håret, men op til 100% på kun 60 sekun...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 4021609061021
Varenr.: 66445
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldwell Dualsenses Color 60 Sec Treatment 200 ml
109 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldwell Dualsenses Color 60 Sec Treatment (200ml)
-35%112 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Color 60sec Treatment, 200 ml.
-30%120 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Color 60sec Treatment 200ml
-5%147 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldwell Dualsenses Color 60 Sec Treatment - 200 ml
161 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Color 60 Sec Treatment - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Color 60 Sec Treatment - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK49 kr78 krKøb
2CS MEGASTORE DK66,97 kr105,97 krKøb
3NiceHair.dk108,67 kr108,67 krKøb
4Lyko DK109 kr109 krKøb
5Bangerhead DK112 kr112 krKøb
6Brandshop120 kr120 krKøb
7Cocopanda DK147 kr147 krKøb
8NordicFeel DK161 kr161 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldwell Dualsenses Color 60 Sec Treatment - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Goldwell Dualsenses Color 60 Sec Treatment - 200 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 103 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Goldwell Dualsenses Color 60 Sec Treatment - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Goldwell Dualsenses Color 60 Sec Treatment - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202649 kr10 kr (17%)
19. apr. 202659 kr6 kr (9%)
22. mar. 202665 kr26 kr (29%)
7. mar. 202691 kr3 kr (3%)
6. mar. 202688 kr1 kr (1%)
22. feb. 202687 kr4,52 kr (5%)
20. feb. 202691,52 kr11,48 kr (11%)
18. feb. 2026103 kr3 kr (3%)
16. feb. 2026100 kr4 kr (4%)
15. feb. 202696 kr4,75 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret