Gå til hovedindhold

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60 Seconds Treatment - 200 ml

GoldwellHårpleje60 sekunders genopbygningPleje af farvet, tykt hårEAN: 4021609061120

Intensiv hårkur til farvet, tykt hår. Genopbygger håret 100% på 60 sekunder med microPROtec complex. Forstærker farveglans og tilfører nærende pleje. Læs mere

Pris fra 59 krtil 161 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60 Seconds Treatment - 200 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Goldwell Color Extra Rich 60Sec Treatment 200 ml
59 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60 Sec Treatment (200ml)
-33%116 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment 200ml
-25%116 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60 Sec Treatment 200 ml
-25%129 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60 Sec Treatment 200 ml
129 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60 Seconds Treatment - 200 ml
161 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60 Seconds Treatment - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60 Seconds Treatment - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK59 kr88 krKøb
2Bangerhead DK116 kr116 krKøb
3Cocopanda DK116 kr116 krKøb
4NiceHair.dk129 kr129 krKøb
5Lyko DK129 kr129 krKøb
6NordicFeel DK161 kr161 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60 Sec Treatment 200 ml

Goldwell

Intensiv hårkur til farvet, tykt hår. Genopbygger håret 100% på 60 sekunder med microPROtec complex. Forstærker farveglans og tilfører nærende pleje.

• Pleje af farvet, tykt hår
• 60 sekunders genopbygning

Beskrivelse

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60 Sec Treatment er en revolutionerende hårkur designet specifikt til tykt og kraftigt, farvebehandlet hår. Med den patenterede microPROtec-kompleks teknologi genopbygger denne kur håret øjeblikkeligt med op til 100% effektivitet på bare 60 sekunder. Den indeholder luminescine, som forstærker hårets naturlige glans og giver din hårfarve intensiv beskyttelse mod fading. Formlen tilfører dyb fugt og nærende pleje, så håret ikke føles tørt eller ødelagt efter farvebehandling. Resultatet er håret efterladt med forstærket farveglans, blødhed og sundhed.

Specifikationer

Effekt:Genopbygger håret op til 100%
Volumen:200 ml
Hårtype:Tykt, kraftigt og farvet hår
Teknologi:microPROtec complex med luminescine
pH-værdi:Balanceret for farvet hår
Anvendelsestid:60 sekunder

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe skal produktet virke i håret?

Goldwell Color Extra Rich 60 Sec Treatment skal kun virke i 60 sekunder for at opnå maksimal effekt og genopbygge håret op til 100%.

Er produktet egnet til alle hårtyper?

Produktet er specifikt udviklet til tykt, kraftigt og farvebehandlet hår. Det er optimeret til at beskytte og pleje farvet hår.

Hvor ofte kan jeg bruge denne hårkur?

Du kan bruge hårkuren 1-2 gange om ugen eller efter behov. Brug den på nyvasket hår for bedste resultat.

Hvad er microPROtec complex?

microPROtec complex er Goldwells patenterede teknologi med luminescine, som genopbygger håret på molekylært niveau og forstærker farveglans.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60 Seconds Treatment - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60 Seconds Treatment - 200 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60 Seconds Treatment - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60 Seconds Treatment - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202659 kr10 kr (14%)
19. apr. 202669 kr3 kr (4%)
22. mar. 202672 kr28 kr (28%)
16. mar. 2026100 kr9 kr (8%)
15. mar. 2026109 kr9 kr (9%)
20. feb. 2026100 kr9 kr (8%)
17. feb. 2026109 kr7,2 kr (7%)
11. feb. 2026101,8 kr1,8 kr (2%)
7. feb. 2026100 kr1,8 kr (2%)
6. feb. 2026101,8 kr7,2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret