Gå til hovedindhold

Global XTS 35-2 L-stykke 230V, 3-faset, venstre hjørne, sort

GlobalBelysningEAN: 6410014506353
Pris fra 124,61 krtil 149 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 24,39 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Global XTS 35-2 L-stykke 230V, 3-faset, venstre hjørne, sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124.61 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL L-STYKKE XTS 35-2 3F VENST. SO
124,61 kr
Til butik
GLOBAL L-STYKKE XTS 35-2 3F VENST. SO billede

Produktinformation

Global XTS 35-2 L-stykke 230V, 3-faset, venstre hjørne, sort - PROFESSIONEL

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
EAN: 6410014506353
Varenr.: 15841445052751
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global XTS 35-2 L-stykke 230V, 3-faset, venstre hjørne, sort
131 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Global 3F vinkel, sort, venstre
132 kr
Til butik
Global 3F vinkel, sort, venstre billede

Produktinformation

Fleksibelt strømskinnesystem til boligen Et strømskinnesystem er den perfekte løsning, hvis du ønsker en fleksibel og stilfuld belysning i hjemmet. Med dette system kan du nemt tilpasse lyset til rummets indretning og dine behov uanset om det er i stuen,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Global
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: black
Størrelse: 99x99x32 mm
EAN: 6410014506353
Varenr.: 4245506352
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global l-stykke xts 35-2 3f venst. so
137,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global L-stykke 3-faset 90 Gr. Venstre Sort
145 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F vinkel, sort, venstre
149 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F vinkel, sort, venstre
149 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F vinkel, sort, venstre
149 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global 3F vinkel, sort, venstre
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global XTS 35-2 L-stykke 230V, 3-faset, venstre hjørne, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global XTS 35-2 L-stykke 230V, 3-faset, venstre hjørne, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN124,61 kr124,61 krKøb
2CS MEGASTORE DK131 kr170 krKøb
3LavprisEl132 kr132 krKøb
4MaintainIt137,5 kr137,5 krKøb
5Elvvs.dk145 kr145 krKøb
6BilligVVS DK149 kr149 krKøb
7Greenline149 kr149 krKøb
8LampeGuru.dk149 kr149 krKøb
9LavprisVVS149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global XTS 35-2 L-stykke 230V, 3-faset, venstre hjørne, sort

PriceData har fulgt prisen på Global XTS 35-2 L-stykke 230V, 3-faset, venstre hjørne, sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 124,61 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 124,61 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Global XTS 35-2 L-stykke 230V, 3-faset, venstre hjørne, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Global XTS 35-2 L-stykke 230V, 3-faset, venstre hjørne, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026124,61 kr1,19 kr (1%)
7. maj 2026125,8 kr5,2 kr (4%)
6. maj 2026131 kr5,2 kr (4%)
21. mar. 2026125,8 kr9,2 kr (7%)
20. mar. 2026135 kr9,2 kr (7%)
17. mar. 2026125,8 kr9,2 kr (7%)
16. mar. 2026135 kr9,2 kr (7%)
4. mar. 2026125,8 kr7,2 kr (5%)
3. mar. 2026133 kr7,2 kr (6%)
10. feb. 2026125,8 kr9,2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret