Gå til hovedindhold

Global XTS 12-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, venstre, grå.

GlobalBelysningEAN: 6410014507169
Pris fra 44 krtil 85 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43,78 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Global XTS 12-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, venstre, grå. og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
44 kr
Til butik
Global XTS 12-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, venstre, grå. billede

Produktspecifikationer

Mærke: ON THE SPOT
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: SOL-19170121
EAN: 6410014507169
Varenr.: 3332504
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Global Tilslutning Xts 12-1 3F V. Gr
45,95 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global tilslutning xts 12-1 3f v. gr
46,25 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F tilslutning, grå, venstre
47 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global Tilslutning 3-faset Grå Højre
49 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL TILSLUTNING XTS 12-1 3F V. GR
49,44 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F tilslutning, grå, venstre
50 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F tilslutning, grå, venstre
85 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global 3F tilslutning, grå, venstre
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global XTS 12-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, venstre, grå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global XTS 12-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, venstre, grå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK44 kr83 krKøb
2Billigelogvvs.dk45,95 kr45,95 krKøb
3MaintainIt46,25 kr46,25 krKøb
4LampeGuru.dk47 kr47 krKøb
5Elvvs.dk49 kr49 krKøb
6EL-GROSSISTEN49,44 kr49,44 krKøb
7Greenline50 kr50 krKøb
8BilligVVS DK85 kr85 krKøb
9LavprisVVS85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global XTS 12-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, venstre, grå.

PriceData har fulgt prisen på Global XTS 12-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, venstre, grå. i 175 dage. Laveste pris i perioden er 43,78 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Global XTS 12-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, venstre, grå.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Global XTS 12-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, venstre, grå. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202644 kr1 kr (2%)
5. maj 202645 kr1 kr (2%)
18. apr. 202644 kr
14. apr. 202643,78 kr
7. apr. 202644 kr
3. apr. 202644,95 kr1,05 kr (2%)
31. mar. 202646 kr1 kr (2%)
4. mar. 202647 kr3 kr (7%)
2. mar. 202644 kr6 kr (12%)
28. feb. 202650 kr5,05 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret