Gå til hovedindhold

Tilslutning venstre (XTS12), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro (restsalg)

GlobalBelysningEAN: 6410014506124
Pris fra 42 krtil 85 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tilslutning venstre (XTS12), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro (restsalg) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global pro tilslutningsstykke 230V, 3-faset, venstre, sort.
42 kr
Til butik
Global pro tilslutningsstykke 230V, 3-faset, venstre, sort. billede

Produktspecifikationer

Mærke: ON THE SPOT
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: SOL-19170122
EAN: 6410014506124
Varenr.: 3332505
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tilslutning venstre (XTS12), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro (restsalg)
43 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Global Tilslutning Xts 12-2 3F V. So
44,34 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global tilslutning xts 12-2 3f v. so
46,25 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F tilslutning, sort, venstre
47 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global Tilslutning 3-faset Højre Sort
49 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL TILSLUTNING XTS 12-2 3F V. SO
49,47 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F tilslutning, sort, venstre
50 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F tilslutning, sort, venstre
85 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global 3F tilslutning, sort, venstre
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilslutning venstre (XTS12), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro (restsalg) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilslutning venstre (XTS12), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro (restsalg) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
2WATTOO.DK43 kr43 krKøb
3Billigelogvvs.dk44,34 kr44,34 krKøb
4MaintainIt46,25 kr46,25 krKøb
5LampeGuru.dk47 kr47 krKøb
6Elvvs.dk49 kr49 krKøb
7EL-GROSSISTEN49,47 kr49,47 krKøb
8Greenline50 kr50 krKøb
9BilligVVS DK85 kr85 krKøb
10LavprisVVS85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tilslutning venstre (XTS12), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro (restsalg)

PriceData har fulgt prisen på Tilslutning venstre (XTS12), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro (restsalg) i 120 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Tilslutning venstre (XTS12), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro (restsalg). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Tilslutning venstre (XTS12), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro (restsalg) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 202642 kr1 kr (2%)
1. apr. 202643 kr1,98 kr (4%)
31. mar. 202644,98 kr1,98 kr (5%)
15. mar. 202643 kr3,25 kr (7%)
14. mar. 202646,25 kr3,25 kr (8%)
8. mar. 202643 kr3,25 kr (7%)
6. mar. 202646,25 kr
5. mar. 202647 kr1 kr (2%)
4. mar. 202646 kr2 kr (5%)
3. mar. 202644 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret