Gå til hovedindhold

Global GB 2100-2 skinne 230V, 1-faset, længde 1 meter, sort.

GlobalBelysningEAN: 6410014508012
Pris fra 103 krtil 186 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Global GB 2100-2 skinne 230V, 1-faset, længde 1 meter, sort. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
103 kr
Til butik
Global GB 2100-2 skinne 230V, 1-faset, længde 1 meter, sort. billede

Produktspecifikationer

Mærke: ON THE SPOT
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: SOL-19102102
EAN: 6410014508012
Varenr.: 3332452
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
GLOBAL trac 1-faset - Strmskinne sort - 1 meter
104 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL SKINNE GB 2100-2 1F 1M SO
104,7 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Global Skinne Gb 2100-2 1F 1M So
111,37 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global skinne gb 2100-2 1f 1m so
115 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 1F strømskinne, sort, 1 meter
119 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 1F strømskinne, sort, 1 meter
119 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 1F strømskinne, sort, 1 meter
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global 1F strømskinne, sort, 1 meter
119 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global Lysskinne 1-faset 1 mtr. i sort
122 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Belid GB2100-2 Global 1-fas skena 1m Belid
-7%186 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global GB 2100-2 skinne 230V, 1-faset, længde 1 meter, sort. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global GB 2100-2 skinne 230V, 1-faset, længde 1 meter, sort. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
2WATTOO.DK104 kr104 krKøb
3EL-GROSSISTEN104,7 kr104,7 krKøb
4Billigelogvvs.dk111,37 kr111,37 krKøb
5MaintainIt115 kr115 krKøb
6BilligVVS DK119 kr119 krKøb
7Greenline119 kr119 krKøb
8LampeGuru.dk119 kr119 krKøb
9LavprisVVS119 kr119 krKøb
10Elvvs.dk122 kr122 krKøb
11Teknikproffset DK186 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global GB 2100-2 skinne 230V, 1-faset, længde 1 meter, sort.

PriceData har fulgt prisen på Global GB 2100-2 skinne 230V, 1-faset, længde 1 meter, sort. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Global GB 2100-2 skinne 230V, 1-faset, længde 1 meter, sort.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Global GB 2100-2 skinne 230V, 1-faset, længde 1 meter, sort. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026102 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026102 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026103 kr6,74 kr (6%)
21. mar. 2026109,74 kr8,26 kr (7%)
20. mar. 2026118 kr8,26 kr (8%)
17. mar. 2026109,74 kr8,26 kr (7%)
16. mar. 2026118 kr8,26 kr (8%)
4. mar. 2026109,74 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret