Gå til hovedindhold

Global GB 12-3 tilslutning 230V, 1-faset, venstre, hvid

GlobalBelysningEAN: 6410014509125
Pris fra 31 krtil 60 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Global GB 12-3 tilslutning 230V, 1-faset, venstre, hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
GLOBAL trac 1-faset - Tilslutning venstre hvid (GB 12)
31 kr
Til butik
GLOBAL trac 1-faset - Tilslutning venstre hvid (GB 12) billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Belysning Lysskinner 1-faset lysskinne
EAN: 6410014509125
Varenr.: 5414622134
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global tilslutning gb 12-3 1f venstre hv
31,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Global Tilslutning Gb 12-3 1F Venstre Hv
31,31 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global GB 12-3 tilslutning 230V, 1-faset, venstre, hvid
31,98 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 1F tilslutning, hvid, venstre
33 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global 1F tilslutning, hvid, venstre
33 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL TILSLUTNING GB 12-3 1F VENSTRE HV
33,33 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 1F tilslutning, hvid, venstre
34 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 1F tilslutning, hvid, venstre
36 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global tilslutning 1-faset venstre - Hvid
43 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Belid GB12-3 Matningsdel Global 1-fa Belid
-13%60 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global GB 12-3 tilslutning 230V, 1-faset, venstre, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global GB 12-3 tilslutning 230V, 1-faset, venstre, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK31 kr31 krKøb
2MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
3Billigelogvvs.dk31,31 kr31,31 krKøb
4CS MEGASTORE DK31,98 kr70,98 krKøb
5LampeGuru.dk33 kr33 krKøb
6LavprisVVS33 kr33 krKøb
7EL-GROSSISTEN33,33 kr33,33 krKøb
8BilligVVS DK34 kr34 krKøb
9Greenline36 kr36 krKøb
10Elvvs.dk43 kr43 krKøb
11Teknikproffset DK60 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global GB 12-3 tilslutning 230V, 1-faset, venstre, hvid

PriceData har fulgt prisen på Global GB 12-3 tilslutning 230V, 1-faset, venstre, hvid i 120 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Global GB 12-3 tilslutning 230V, 1-faset, venstre, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Global GB 12-3 tilslutning 230V, 1-faset, venstre, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202631 kr1 kr (3%)
27. maj 202630 kr1 kr (3%)
25. maj 202631 kr1 kr (3%)
21. maj 202630 kr1 kr (3%)
20. maj 202631 kr1 kr (3%)
26. apr. 202630 kr2 kr (7%)
25. apr. 202628 kr1 kr (3%)
22. apr. 202629 kr1 kr (3%)
18. apr. 202630 kr
14. apr. 202629,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret