Gå til hovedindhold

Glattejern Remington S8598 Keratin Protect, grå/sort - 3 m ledning

RemingtonGlattejernEAN: 4008496938322
Pris fra 267 krtil 615 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 348 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 263 kr 10. maj

Sammenlign priser på Glattejern Remington S8598 Keratin Protect, grå/sort - 3 m ledning og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 267 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington Hårglatter S8598
267 kr
Til butik
Remington Hårglatter S8598 billede

Produktinformation

Remington Keratin Protect S8598 - Hårglatter

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Artikel nr.: S8598
EAN: 4008496938322
Varenr.: 994792223
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Prostownica Remington Keratin Protect S8598
272 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Glattejern S8598 Keratin Protect
284 kr
Til butik
REMINGTON Glattejern S8598 Keratin Protect billede

Produktinformation

Glattejern, Avancerede keramiske plader belagt med keratin og mandelolie for glat skinnende, sundt hår, Patenteret intelligent varmebeskyttelsesføler måler fugtighedsniveauer i håret 8 gange i sekundet for 3 x mere beskyttelse mod beskadigelse og brud*, 5 x stærkere hår*, Digital temperaturvisning, 5 indstillinger 150 °C - 230 °C, Hurtig opvarmning på 15 sekunder, 110mm flydende plader for jævnt tryk på håret, Turbo boost-funktion, Temperaturlåsfunktion, Automatisk slukning efter 60 minutter, Pladelås til opbevaring, Global spændingskompatibilitet, Drejelig ledning, 3m ledning, Luksuriøst varmebestandigt etui medfølger, 5 års garanti* Ift. Glatning med slukket intelligent varmebeskyttelsesføler.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Glattejern
Artikel nr.: S8598
EAN: 4008496938322
Varenr.: 2642277
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington S8598 Keratin Protect - Plattång
309 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Glattejern Remington Keratin Protect S8598
329 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Glattejern Remington Keratin Protect S8598
349 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Hårglatter S8598
379 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington Keratin Protect Intelligent Straightener
615 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glattejern Remington S8598 Keratin Protect, grå/sort - 3 m ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glattejern Remington S8598 Keratin Protect, grå/sort - 3 m ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK267 kr267 krKøb
2CS MEGASTORE DK272 kr311 krKøb
3Proshop DK284 kr323 krKøb
4Teknikproffset DK309 kr358 krKøb
5Boligcenter DK329 kr329 krKøb
6Vivas DK349 kr418 krKøb
7Ultrashop379 kr379 krKøb
8Lyko DK615 kr615 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Glattejern Remington S8598 Keratin Protect, grå/sort - 3 m ledning

PriceData har fulgt prisen på Glattejern Remington S8598 Keratin Protect, grå/sort - 3 m ledning i 181 dage. Laveste pris i perioden er 263 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 279 kr.

Den nuværende pris på 267 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Glattejern Remington S8598 Keratin Protect, grå/sort - 3 m ledning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Glattejern Remington S8598 Keratin Protect, grå/sort - 3 m ledning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026267 kr5 kr (2%)
31. maj 2026272 kr6 kr (2%)
30. maj 2026266 kr4 kr (1%)
29. maj 2026270 kr6 kr (2%)
28. maj 2026276 kr1 kr (0%)
27. maj 2026277 kr4 kr (1%)
23. maj 2026281 kr4 kr (1%)
22. maj 2026285 kr1 kr (0%)
20. maj 2026284 kr3 kr (1%)
14. maj 2026281 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret