Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte P850GM - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC

Pris fra 723 krtil 869 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 667 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Gigabyte P850GM - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 723 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte P850GM 850Watt 80 PLUS Gold
723 kr
Til butik
Gigabyte P850GM 850Watt 80 PLUS Gold billede

Produktinformation

Gigabyte P850GM - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 watt - aktiv PFC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GP-P850GM
EAN: 4719331551865
Varenr.: 996691602
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte P850GM - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC
737 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gigabyte P850GM strömförsörjningsenheter 850 W 20+4 pin ATX ATX Svart
-30%771 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gigabyte P850GM strömförsörjningsenheter 850 W 20+4 pin ATX ATX Svart billede

Produktinformation

Gigabyte P850GM. Total effekt: 850 W, AC-inspänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50/60 hz. Moderkort strömkontakt: 20+4 pin ATX, Längd, moderkortets strömförsörjningskabel: 61 cm, SATA-nätkabelns längd: 600,750,900 mm. Ändamål: PC, Strömförsörjningsenhet formfaktor: ATX, 80 plus-certifiering: 80 PLUS Gold. Produktens färg: Svart, Kylning typ: Aktiv, Fläktdiameter: 12 cm. Bredd: 150 mm, Djup: 140 mm, Höjd: 86 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Strømforsyning / PSU
EAN: 4719331551865
Varenr.: A15563
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning PC Gigabyte P850GM 850 W 80 PLUS Gold (fuldt modulær)
-9%779 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning PC Gigabyte P850GM 850 W 80 PLUS Gold (fuldt modulær)
-9%799 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gigabyte P850GM Strømforsyning 850Watt PSU - GEEKD.dk
849 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte P850GM 850Watt 80 PLUS Gold
869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte P850GM - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte P850GM - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK723 kr723 krKøb
2CS MEGASTORE DK737 kr776 krKøb
3Teknikproffset DK771 kr830 krKøb
4Boligcenter DK779 kr779 krKøb
5Vivas DK799 kr868 krKøb
6Geekd849 kr849 krKøb
7Ultrashop869 kr869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte P850GM - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte P850GM - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC i 125 dage. Laveste pris i perioden er 653 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 764 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 703 kr.

Den nuværende pris på 723 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Gigabyte P850GM - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Gigabyte P850GM - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026723 kr9 kr (1%)
26. maj 2026732 kr7 kr (1%)
25. maj 2026739 kr15 kr (2%)
24. maj 2026724 kr7 kr (1%)
23. maj 2026731 kr6 kr (1%)
22. maj 2026737 kr7 kr (1%)
21. maj 2026730 kr6 kr (1%)
20. maj 2026736 kr7 kr (1%)
19. maj 2026729 kr6 kr (1%)
18. maj 2026735 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret