Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte M27Q3 - LED-skærm - gaming - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 300 Hz - SS IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C

Gigabyte TechnologyComputerskærmeEAN: 4719331868802
Pris fra 2.104 krtil 2.899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 795 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.829 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Gigabyte M27Q3 - LED-skærm - gaming - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 300 Hz - SS IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2104 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte M27Q3 27" SS IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 300Hz
2.104 kr
Til butik
Gigabyte M27Q3 27" SS IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 300Hz billede

Produktinformation

Gigabyte M27Q3 - LED-skærm - gaming - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 300 Hz - SS IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: M27Q3
EAN: 4719331868802
Varenr.: 1003575638
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" GIGABYTE M27Q3 - 2560x1440 (QHD) - 300Hz - IPS - 10W USB-C
2.199 kr
Til butik
27" GIGABYTE M27Q3 - 2560x1440 (QHD) - 300Hz - IPS - 10W USB-C billede

Produktinformation

GIGABYTE M27Q3 monitor leverer hurtigt, flydende gameplay og skarp hverdagsproduktivitet med et IPS-panel, der er skabt til klare bevægelser og ensartede farver. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 300Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 10W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: AMD FreeSync; DisplayHDR 400; Billede-i-billede; Billede-ved-billede; Blændfri; Højde-/tilt-/dreje-/pivotjustering Med jævn variabel opdateringsfrekvens og fleksibel ergonomi er den behagelig at bruge, samtidig med at den holder bevægelser rene og billedet levende på tværs af spil og blandede opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: M27Q3
EAN: 4719331868802
Varenr.: 3439502
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte M27Q3 - LED-skærm - gaming - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 300 Hz - SS IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C
2.397 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" gaming - Gigabyte M27Q3 QHD, 170 Hz, 1 ms
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" gaming - Gigabyte M27Q3 QHD, 170 Hz, 1 ms
2.419 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte M27Q3 27 SS IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 300Hz
2.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte M27Q3 - LED-skærm - gaming - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 300 Hz - SS IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte M27Q3 - LED-skærm - gaming - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 300 Hz - SS IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.104 kr2.104 krKøb
2Proshop DK2.199 kr2.199 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.397 kr2.397 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.588 krKøb
6Ultrashop2.899 kr2.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte M27Q3 - LED-skærm - gaming - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 300 Hz - SS IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte M27Q3 - LED-skærm - gaming - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 300 Hz - SS IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.829 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 2.581 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.141 kr.

Den nuværende pris på 2.104 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Gigabyte M27Q3 - LED-skærm - gaming - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 300 Hz - SS IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Gigabyte M27Q3 - LED-skærm - gaming - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 300 Hz - SS IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.104 kr63 kr (3%)
2. jun. 20262.167 kr93 kr (4%)
1. jun. 20262.074 kr93 kr (4%)
31. maj 20262.167 kr99 kr (5%)
30. maj 20262.068 kr6 kr (0%)
27. maj 20262.074 kr6 kr (0%)
24. maj 20262.068 kr76 kr (4%)
23. maj 20262.144 kr11 kr (1%)
16. maj 20262.155 kr33 kr (2%)
15. maj 20262.188 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret