Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 7 Pro 8840U / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet

Gigabyte TechnologyEqualizereEAN: 4719331602321
Pris fra 4.156 krtil 4.467 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 311 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.131 kr 28. maj

Sammenlign priser på Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 7 Pro 8840U / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4156 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 Mini PC Ryzen 7 Pro 8840U 0GB 0GB AMD Radeon 780M No-OS
4.156 kr
Til butik
Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 Mini PC Ryzen 7 Pro 8840U 0GB 0GB AMD Radeon 780M No-OS billede

Produktinformation

Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 7 Pro 8840U / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GB-BER7-8840
EAN: 4719331602321
Varenr.: 1003471040
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 7 Pro 8840U / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet
4.467 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 7 Pro 8840U / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 7 Pro 8840U / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.156 kr4.156 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.467 kr4.467 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 7 Pro 8840U / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 7 Pro 8840U / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet i 168 dage. Laveste pris i perioden er 4.131 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 4.557 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.274 kr.

Den nuværende pris på 4.156 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 7 Pro 8840U / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Gigabyte BRIX Extreme GB-BER7-8840 - Barebone - mini PC 1 x Ryzen 7 Pro 8840U / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.156 kr23 kr (1%)
2. jun. 20264.179 kr1 kr (0%)
30. maj 20264.180 kr1 kr (0%)
29. maj 20264.179 kr48 kr (1%)
28. maj 20264.131 kr24 kr (1%)
27. maj 20264.155 kr24 kr (1%)
26. maj 20264.179 kr1 kr (0%)
24. maj 20264.180 kr23 kr (1%)
23. maj 20264.203 kr6 kr (0%)
22. maj 20264.209 kr228 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret