Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte BRIX GB-BNIP-N100 - Barebone - mini PC 1 x N-series N100 / op til 3.4 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 750 - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)

Gigabyte TechnologyEqualizereEAN: 4719331602055
Pris fra 1.502 krtil 1.591 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.481 kr 14. maj

Sammenlign priser på Gigabyte BRIX GB-BNIP-N100 - Barebone - mini PC 1 x N-series N100 / op til 3.4 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 750 - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1502 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte BRIX UCFF Ultra Compact barebone desktop PC
1.502 kr
Til butik
Gigabyte BRIX UCFF Ultra Compact barebone desktop PC billede

Produktinformation

Gigabyte BRIX GB-BNIP-N100 - Barebone - mini PC 1 x N-series N100 / op til 3.4 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 750 - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GB-BNIP-N100
EAN: 4719331602055
Varenr.: 1001851465
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte BRIX GB-BNIP-N100 - Barebone - mini PC 1 x N-series N100 / op til 3.4 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 750 - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)
1.591 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte BRIX GB-BNIP-N100 - Barebone - mini PC 1 x N-series N100 / op til 3.4 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 750 - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte BRIX GB-BNIP-N100 - Barebone - mini PC 1 x N-series N100 / op til 3.4 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 750 - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.502 kr1.502 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.591 kr1.591 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte BRIX GB-BNIP-N100 - Barebone - mini PC 1 x N-series N100 / op til 3.4 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 750 - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte BRIX GB-BNIP-N100 - Barebone - mini PC 1 x N-series N100 / op til 3.4 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 750 - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.443 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 1.598 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.488 kr.

Den nuværende pris på 1.502 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Gigabyte BRIX GB-BNIP-N100 - Barebone - mini PC 1 x N-series N100 / op til 3.4 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 750 - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Gigabyte BRIX GB-BNIP-N100 - Barebone - mini PC 1 x N-series N100 / op til 3.4 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 750 - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.502 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.504 kr2 kr (0%)
17. maj 20261.502 kr12 kr (1%)
15. maj 20261.490 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.481 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.490 kr101 kr (6%)
19. mar. 20261.591 kr1 kr (0%)
17. mar. 20261.592 kr1 kr (0%)
16. mar. 20261.591 kr1 kr (0%)
8. mar. 20261.592 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret