Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology GIGABYTE BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) - Ultra Compact PC Kit - Pentium Silver J5005 1.5 GHz - 0 GB - no HDD

Gigabyte TechnologyEqualizereEAN: 4719331281793
Pris fra 878 krtil 1.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 241 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 782 kr 13. maj

Sammenlign priser på GIGABYTE BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) - Ultra Compact PC Kit - Pentium Silver J5005 1.5 GHz - 0 GB - no HDD og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 878 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) UCFF Pentium Silver J5005 0GB 0GB Intel UHD Graphics 605 No-OS
878 kr
Til butik
Gigabyte BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) UCFF Pentium Silver J5005 0GB 0GB Intel UHD Graphics 605 No-OS billede

Produktinformation

Gigabyte BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) - Barebone - Ultra Compact PC Kit 1 x Pentium Silver J5005 / op til 2.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 605 - Gigabit Ethernet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GB-BLPD-5005R
EAN: 4719331281793
Varenr.: 994898173
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) - Ultra Compact PC Kit - Pentium Silver J5005 1.5 GHz - 0 GB - no HDD
884 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte GB-BLPD-5005R, Mini PC barebone, BGA 1090, DDR4-SDRAM, Serial ATA III, Ethernet LAN
895 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mini PC barebone Gigabyte BRIX Pentium Silver J5005, Dual HDMI, No-OS
999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mini PC barebone Gigabyte BRIX Pentium Silver J5005, Dual HDMI, No-OS
1.019 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) UCFF Pentium Silver J5005 0GB 0GB Intel UHD Graphics 605 No-OS
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) - Ultra Compact PC Kit - Pentium Silver J5005 1.5 GHz - 0 GB - no HDD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) - Ultra Compact PC Kit - Pentium Silver J5005 1.5 GHz - 0 GB - no HDD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK878 kr878 krKøb
2Proshop DK884 kr923 krKøb
3CS MEGASTORE DK895 kr934 krKøb
4Boligcenter DK999 kr999 krKøb
5Vivas DK1.019 kr1.088 krKøb
6Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) - Ultra Compact PC Kit - Pentium Silver J5005 1.5 GHz - 0 GB - no HDD

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) - Ultra Compact PC Kit - Pentium Silver J5005 1.5 GHz - 0 GB - no HDD i 135 dage. Laveste pris i perioden er 782 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 904 kr.

Den nuværende pris på 878 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for GIGABYTE BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) - Ultra Compact PC Kit - Pentium Silver J5005 1.5 GHz - 0 GB - no HDD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for GIGABYTE BRIX GB-BLPD-5005R (rev. 1.0) - Ultra Compact PC Kit - Pentium Silver J5005 1.5 GHz - 0 GB - no HDD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026878 kr1 kr (0%)
26. maj 2026879 kr5 kr (1%)
25. maj 2026884 kr1 kr (0%)
23. maj 2026885 kr7 kr (1%)
22. maj 2026878 kr38 kr (5%)
20. maj 2026840 kr58 kr (7%)
13. maj 2026782 kr16 kr (2%)
6. maj 2026798 kr16 kr (2%)
7. apr. 2026814 kr79 kr (9%)
6. apr. 2026893 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret