Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte B650I AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331859190
Pris fra 1.049 krtil 1.289 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gigabyte B650I AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B650I AX Mini ITX Socket AM5 AMD B650
1.049 kr
Til butik
Gigabyte B650I AX Mini ITX Socket AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

Gigabyte B650I AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B650I AX
EAN: 4719331859190
Varenr.: 1001684437
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte B650I AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.163 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B650I AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX
1.163 kr
Til butik
GIGABYTE B650I AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Mini-ITX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 2 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2x2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), Realtek RTL8852CE WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B650I AX
EAN: 4719331859190
Varenr.: 3234420
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GIGABYTE B650I AX - Socket AM5 - motherboard Bundkort - GEEKD.dk
1.208 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B650I AX mini ITX - Socket AM5 - AMD B650
-10%1.209 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B650I AX mini ITX - Socket AM5 - AMD B650
-10%1.229 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B650I AX Mini ITX Socket AM5 AMD B650
1.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B650I AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B650I AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.049 kr1.049 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.163 kr1.163 krKøb
3Proshop DK1.163 kr1.163 krKøb
4Geekd1.208 kr1.208 krKøb
5Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
6Vivas DK1.229 kr1.298 krKøb
7Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte B650I AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte B650I AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.049 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.159 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Gigabyte B650I AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Gigabyte B650I AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.049 kr21 kr (2%)
21. maj 20261.070 kr84 kr (7%)
14. maj 20261.154 kr6 kr (1%)
1. apr. 20261.160 kr52 kr (4%)
30. mar. 20261.212 kr24 kr (2%)
29. mar. 20261.188 kr41 kr (3%)
28. mar. 20261.229 kr69 kr (6%)
3. mar. 20261.160 kr37 kr (3%)
2. mar. 20261.197 kr7 kr (1%)
1. mar. 20261.190 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret