Gå til hovedindhold

GIGABYTE A620I AX Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX

GigabyteBundkortEAN: 4719331855826
Pris fra 987 krtil 1.459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 472 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 945 kr 15. maj

Sammenlign priser på GIGABYTE A620I AX Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 987 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte A620I AX Mini ITX Socket AM5 AMD A620
987 kr
Til butik
Gigabyte A620I AX Mini ITX Socket AM5 AMD A620 billede

Produktinformation

Gigabyte A620I AX - 1.0 - bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A620I AX
EAN: 4719331855826
Varenr.: 1001517595
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE A620I AX Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX
1.128 kr
Til butik
GIGABYTE A620I AX Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Mini-ITX, AMD AM5 socket, AMD A620 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5200 2 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 2 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), Realtek RTL8852CE WiFi 6E & Bluetooth 5.2, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: A620I AX
EAN: 4719331855826
Varenr.: 3238094
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gigabyte A620I AX Bundkort - GEEKD.dk
1.165 kr
Til butik
Gigabyte A620I AX Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Lad os bygge noget kraftfuldt der faktisk passer på skrivebordet! Gigabyte A620I AX er det perfekte mini ITX bundkort til dig, der vil have maksimal gaming-power i minimal størrelse. Med understøttelse af AMD Ryzen 7000-, 8000- og 9000-serie processorer v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort
EAN: 4719331855826
Varenr.: 47757567197520
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort mini-ITX Gigabyte A620I AX - AM5, DDR5, Wi‑Fi 6E
-10%1.439 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort mini-ITX Gigabyte A620I AX - AM5, DDR5, Wi‑Fi 6E
-10%1.459 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE A620I AX Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE A620I AX Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK987 kr987 krKøb
2Proshop DK1.128 kr1.128 krKøb
3Geekd1.165 kr1.165 krKøb
4Boligcenter DK1.439 kr1.439 krKøb
5Vivas DK1.459 kr1.538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE A620I AX Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE A620I AX Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX i 183 dage. Laveste pris i perioden er 945 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.010 kr.

Den nuværende pris på 987 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for GIGABYTE A620I AX Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for GIGABYTE A620I AX Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026987 kr1 kr (0%)
25. maj 2026988 kr3 kr (0%)
23. maj 2026985 kr3 kr (0%)
22. maj 2026988 kr4 kr (0%)
20. maj 2026984 kr1 kr (0%)
19. maj 2026985 kr35 kr (4%)
17. maj 2026950 kr5 kr (1%)
15. maj 2026945 kr5 kr (1%)
13. maj 2026950 kr5 kr (1%)
12. maj 2026955 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret