Gå til hovedindhold

ASRock A620AI WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal)

ASRockBundkortEAN: 4710483942747
Pris fra 1.035 krtil 1.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 813,75 kr 13. apr.

Sammenlign priser på ASRock A620AI WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1035 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock A620AI mITX AM5 AMD A620A
1.035 kr
Til butik
ASRock A620AI mITX AM5 AMD A620A billede

Produktinformation

ASRock A620AI - Bundkort - mITX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBT50-A0UAYZ
EAN: 4710483942747
Varenr.: 1003586330
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock A620AI WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal)
1.043 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock A620AI WiFi Bundkort - AMD A620A - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX
1.043 kr
Til butik
ASRock A620AI WiFi Bundkort - AMD A620A - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Mini-ITX, AMD AM5 socket, AMD A620A chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 2 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1, Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), WiFi 6E & Bluetooth 5.2, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASRock Polychrome SYNC software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90-MXBT50-A0UAYZ
EAN: 4710483942747
Varenr.: 3416367
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort mini-ITX Asrock A620AI WiFi - AM5, DDR5, Wi‑Fi 6E
-15%1.139 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort mini-ITX Asrock A620AI WiFi - AM5, DDR5, Wi‑Fi 6E
-15%1.159 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock A620AI mITX AM5 AMD A620A
1.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock A620AI WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock A620AI WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.035 kr1.035 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.043 kr1.043 krKøb
3Proshop DK1.043 kr1.043 krKøb
4Boligcenter DK1.139 kr1.139 krKøb
5Vivas DK1.159 kr1.238 krKøb
6Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock A620AI WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal)

PriceData har fulgt prisen på ASRock A620AI WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 813,75 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 1.048 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 989 kr.

Den nuværende pris på 1.035 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for ASRock A620AI WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for ASRock A620AI WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.035 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.036 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.037 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.038 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.039 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.048 kr28 kr (3%)
20. maj 20261.020 kr87 kr (9%)
30. apr. 2026933 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026932 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026933 kr98 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret