Gå til hovedindhold

GIGABYTE A620M DS3H Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

GigabyteBundkortEAN: 4719331855567
Pris fra 666 krtil 889 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 223 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 547 kr 28. apr.

Sammenlign priser på GIGABYTE A620M DS3H Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 666 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte A620M DS3H Bundkort
666 kr
Til butik
Gigabyte A620M DS3H Bundkort billede

Produktinformation

Gigabyte A620M DS3H Bundkort - AM5, Micro ATX, DDR5, 1 x PCIe 4.0, 1x M.2 - Bundkort AMD Socket

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: A620M DS3H
EAN: 4719331855567
Varenr.: 1325188
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE A620M DS3H Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
685 kr
Til butik
GIGABYTE A620M DS3H Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD A620 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5200 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1 / 1 x VGA, Realtek 1 Gigabit netværk (LAN), AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: A620M DS3H
EAN: 4719331855567
Varenr.: 3237780
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte A620M DS3H Micro-ATX Socket AM5 AMD A620
690 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort micro ATX - Gigabyte A620M DS3H, AMD AM5, DDR5, PCIe 4.0 M.2, USB 3.2
-11%779 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort micro ATX - Gigabyte A620M DS3H, AMD AM5, DDR5, PCIe 4.0 M.2, USB 3.2
-11%799 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GIGABYTE A620M DS3H - Socket AM5 - motherboard Bundkort - GEEKD.dk
819 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte A620M DS3H Micro-ATX Socket AM5 AMD A620
889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE A620M DS3H Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE A620M DS3H Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK666 kr666 krKøb
2Proshop DK685 kr724 krKøb
3CompuMail DK690 kr690 krKøb
4Boligcenter DK779 kr779 krKøb
5Vivas DK799 kr878 krKøb
6Geekd819 kr819 krKøb
7Ultrashop889 kr889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE A620M DS3H Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE A620M DS3H Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 180 dage. Laveste pris i perioden er 547 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 712 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 637 kr.

Den nuværende pris på 666 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for GIGABYTE A620M DS3H Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for GIGABYTE A620M DS3H Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026666 kr22 kr (3%)
28. maj 2026644 kr1 kr (0%)
24. maj 2026645 kr2 kr (0%)
23. maj 2026647 kr100 kr (18%)
28. apr. 2026547 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026550 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026553 kr3 kr (1%)
8. apr. 2026556 kr3 kr (1%)
7. apr. 2026559 kr3 kr (1%)
6. apr. 2026562 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret