Gå til hovedindhold

EL-Grossisten geo-FENNEL afstandsmåler GeoDist 60 Grøn

EL-GrossistenRedskaberEAN: 4045921015449
Pris fra 987 krtil 1.102,24 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 115,24 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 919,04 kr 7. maj

Sammenlign priser på geo-FENNEL afstandsmåler GeoDist 60 Grøn og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 987 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
geo-FENNEL afstandsmler GeoDist 60, grn
987 kr
Til butik
geo-FENNEL afstandsmler GeoDist 60, grn billede

Produktspecifikationer

Mærke: geo-Fennel
Kategori: WATTOO.DK Byg & Vrktj El-vrktj & tilbehr Mleudstyr Laser afstandsmler
EAN: 4045921015449
Varenr.: 4468569825
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
GF laser-afstandsmåler GeoDist 60 grøn
-13%1.072,93 kr
Før 1.232,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GF laser-afstandsmåler GeoDist 60 grøn billede

Produktinformation

Denne avancerede afstandsmåler tilbyder en kombination af præcision og holdbarhed, hvilket gør den til et uundværligt redskab for fagfolk inden for byggeri, landskabsdesign og mange andre områder, hvor nøjagtige målinger er essentielle. Enheden har kapaci...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: geo-FENNEL
Kategori: Elektroniske måleinstrumenter
EAN: 4045921015449
Varenr.: 414169
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
geo-FENNEL afstandsmåler GeoDist 60 Grøn
1.102,24 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad geo-FENNEL afstandsmåler GeoDist 60 Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad geo-FENNEL afstandsmåler GeoDist 60 Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK987 kr987 krKøb
2Globaltools.dk1.072,93 kr1.072,93 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.102,24 kr1.102,24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for geo-FENNEL afstandsmåler GeoDist 60 Grøn

PriceData har fulgt prisen på geo-FENNEL afstandsmåler GeoDist 60 Grøn i 179 dage. Laveste pris i perioden er 904 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.102,24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 976 kr.

Den nuværende pris på 987 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for geo-FENNEL afstandsmåler GeoDist 60 Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for geo-FENNEL afstandsmåler GeoDist 60 Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026987 kr85,93 kr (8%)
26. maj 20261.072,93 kr85,93 kr (9%)
23. maj 2026987 kr115,24 kr (10%)
22. maj 20261.102,24 kr115,24 kr (12%)
20. maj 2026987 kr67,96 kr (7%)
7. maj 2026919,04 kr67,96 kr (7%)
6. maj 2026987 kr67,96 kr (7%)
23. apr. 2026919,04 kr67,96 kr (7%)
22. apr. 2026987 kr67,96 kr (7%)
19. apr. 2026919,04 kr67,96 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret