Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Geo-fennel krydslaser - Geo1X, grøn selvnivellerende, inkl. 4xAA batt. & blød taske

EL-GrossistenRedskaberGrønne laserlinjerProfessionelt byggearbejdeEAN: 4045921015548

geo-FENNEL Geo1X Grøn krydslaser med selvnivellerende funktion og 30m rækkevidde. Perfekt til indendørs nivelleringsopgaver med IP54 beskyttelse. Læs mere

Pris fra 856 krtil 1.836,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 980,25 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 844 kr 11. maj

Sammenlign priser på Geo-fennel krydslaser - Geo1X, grøn selvnivellerende, inkl. 4xAA batt. & blød taske og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 856 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geo-fennel krydslaser - Geo1X, grøn selvnivellerende, inkl. 4xAA batt. & blød taske
856 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Geo1X krydslaser med grøn laserstråle
-13%919,66 kr
Før 1.056,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Krydslaser Geo1X, grn
978 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
geo-FENNEL Geo1X Grøn selvnivellerende krydslaser
985,89 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GeoFennel Krydslaser GEO1X Grøn
1.031,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geo-fennel krydslaser Geo1X, grøn selvnivellerende, inkl. 4xAA batt. & blød taske
1.053 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Geo-fennel krydslaser Geo1X, grøn selvnivellerende, inkl. 4xAA batt. & blød taske
1.836,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geo-fennel krydslaser - Geo1X, grøn selvnivellerende, inkl. 4xAA batt. & blød taske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geo-fennel krydslaser - Geo1X, grøn selvnivellerende, inkl. 4xAA batt. & blød taske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK856 kr895 krKøb
2Globaltools.dk919,66 kr919,66 krKøb
3WATTOO.DK978 kr978 krKøb
4EL-GROSSISTEN985,89 kr985,89 krKøb
5Specialbutikken1.031,25 kr1.031,25 krKøb
6Elvvs.dk1.053 kr1.053 krKøb
7vvsfittings.dk1.836,25 kr1.836,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

geo-FENNEL Geo1X Grøn krydslaser

EL-Grossisten

geo-FENNEL Geo1X Grøn krydslaser med selvnivellerende funktion og 30m rækkevidde. Perfekt til indendørs nivelleringsopgaver med IP54 beskyttelse.

• krydslaser
• krydslinje laser
• nivellering
• laser måler
• byggelaser
• niveau laser
• grøn laser
• Professionelt byggearbejde
• Grønne laserlinjer

Beskrivelse

geo-FENNEL Geo1X Grøn krydslaser er en letbetjenelig selvnivellerende laser med grønne laserlinjer, der gør den tydelig og nem at se. Denne professionelle krydslaser er ideel til indendørs nivelleringsopgaver og præcisionsarbejde. Laseren projicerer én lodret og én vandret laserlinje, som kan danne et præcist laserkryds. Den har en rækkevidde på 30 meter (radius) og kan udvides til 60 meter med modtager. Med en nøjagtighed på ± 3 mm/10 meter og selvnivelleringsområde på ± 3° sikrer den præcise målinger. Robust gummihus med IP54 beskyttelse mod støv og vandsprøjt. Funktionsbeslag med magneter og stativgevind gør den fleksibel at montere. Leveres komplet med væg-/stativbeslag, 4xAA alkaline batterier og blød taske.

Specifikationer

alarm:Ved afvigelse fra selvnivelleringsområde
vægt:0,9 kg
batteri:4 x AA alkaline
driftstid:5 timer
montering:Funktionsbeslag, gevind 1/4" og 5/8"
laserklasse:Klasse 2
laserlinjer:1 lodret + 1 vandret
rækkevidde:30 m (radius), 60 m med modtager
laserstråle:Grøn
nøjagtighed:± 3 mm/10 m
beskyttelsesklasse:IP54
selvnivelleringsområde:± 3°

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan laseren bruges udendørs?

Geo1X er primært designet til indendørs brug, men kan bruges udendørs med modtager (tilkøb) for bedre synlighed.

Hvor præcis er laseren?

Laseren har en nøjagtighed på ± 3 mm over 10 meter, hvilket gør den velegnet til professionelt præcisionsarbejde.

Er laseren vandtæt?

Laseren har IP54 beskyttelse, hvilket betyder den er støvtæt og beskyttet mod vandsprøjt fra alle retninger.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geo-fennel krydslaser - Geo1X, grøn selvnivellerende, inkl. 4xAA batt. & blød taske

PriceData har fulgt prisen på Geo-fennel krydslaser - Geo1X, grøn selvnivellerende, inkl. 4xAA batt. & blød taske i 180 dage. Laveste pris i perioden er 747,5 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 932 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 858 kr.

Den nuværende pris på 856 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Geo-fennel krydslaser - Geo1X, grøn selvnivellerende, inkl. 4xAA batt. & blød taske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Geo-fennel krydslaser - Geo1X, grøn selvnivellerende, inkl. 4xAA batt. & blød taske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026856 kr1 kr (0%)
21. maj 2026855 kr1 kr (0%)
18. maj 2026856 kr23 kr (3%)
15. maj 2026879 kr23 kr (3%)
14. maj 2026856 kr23 kr (3%)
13. maj 2026879 kr35 kr (4%)
11. maj 2026844 kr12 kr (1%)
9. maj 2026856 kr11 kr (1%)
8. maj 2026845 kr34 kr (4%)
5. apr. 2026879 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret