Gå til hovedindhold

Gembird WM-80T-01 - mounting kit - for flat panel - tilt - fine texture black - Maks 70 kg - Maks størrelse 80"

GembirdTv- og skærmbeslagEAN: 8716309126168
Pris fra 196 krtil 199 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Gembird WM-80T-01 - mounting kit - for flat panel - tilt - fine texture black - Maks 70 kg - Maks størrelse 80" og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 196 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird WM-80T-01 Monteringssæt Fladt panel 37"-80"
196 kr
Til butik
Gembird WM-80T-01 Monteringssæt Fladt panel 37"-80" billede

Produktinformation

Gembird WM-80T-01 - Monteringssæt (vægmontering) - for fladt panel - vip - stål - fin tekstursort - skærmstørrelse: 37"-80"

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: WM-80T-01
EAN: 8716309126168
Varenr.: 1001008873
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird WM-80T-01 - mounting kit - for flat panel - tilt - fine texture black - Maks 70 kg - Maks størrelse 80"
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-80T-01 - mounting kit - for flat panel - tilt - fine texture black - Maks 70 kg - Maks størrelse 80" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-80T-01 - mounting kit - for flat panel - tilt - fine texture black - Maks 70 kg - Maks størrelse 80" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK196 kr196 krKøb
2Proshop DK199 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird WM-80T-01 - mounting kit - for flat panel - tilt - fine texture black - Maks 70 kg - Maks størrelse 80"

PriceData har fulgt prisen på Gembird WM-80T-01 - mounting kit - for flat panel - tilt - fine texture black - Maks 70 kg - Maks størrelse 80" i 184 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 196 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Gembird WM-80T-01 - mounting kit - for flat panel - tilt - fine texture black - Maks 70 kg - Maks størrelse 80". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Gembird WM-80T-01 - mounting kit - for flat panel - tilt - fine texture black - Maks 70 kg - Maks størrelse 80" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026196 kr17 kr (9%)
25. maj 2026179 kr20 kr (10%)
19. maj 2026199 kr1 kr (1%)
14. maj 2026198 kr3 kr (2%)
13. maj 2026195 kr3 kr (2%)
8. maj 2026198 kr20 kr (11%)
2. maj 2026178 kr44 kr (33%)
30. apr. 2026134 kr100 kr (43%)
18. apr. 2026234 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026235 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret