Gå til hovedindhold

Gembird WM-55T-02 - mounting kit - for LCD TV - fine texture black - Maks 40 kg - Maks størrelse 55"

GembirdTv- og skærmbeslagEAN: 8716309126045
Pris fra 77 krtil 85 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Gembird WM-55T-02 - mounting kit - for LCD TV - fine texture black - Maks 40 kg - Maks størrelse 55" og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird WM-55T-02 Monteringssæt LCD TV 32"-55"
77 kr
Til butik
Gembird WM-55T-02 Monteringssæt LCD TV 32"-55" billede

Produktinformation

Gembird WM-55T-02 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - stål - fin tekstursort - skærmstørrelse: 32"-55"

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: WM-55T-02
EAN: 8716309126045
Varenr.: 1001008868
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird WM-55T-02 - mounting kit - for LCD TV - fine texture black - Maks 40 kg - Maks størrelse 55"
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-55T-02 - mounting kit - for LCD TV - fine texture black - Maks 40 kg - Maks størrelse 55" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-55T-02 - mounting kit - for LCD TV - fine texture black - Maks 40 kg - Maks størrelse 55" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK77 kr77 krKøb
2Proshop DK85 kr124 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird WM-55T-02 - mounting kit - for LCD TV - fine texture black - Maks 40 kg - Maks størrelse 55"

PriceData har fulgt prisen på Gembird WM-55T-02 - mounting kit - for LCD TV - fine texture black - Maks 40 kg - Maks størrelse 55" i 167 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Gembird WM-55T-02 - mounting kit - for LCD TV - fine texture black - Maks 40 kg - Maks størrelse 55". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Gembird WM-55T-02 - mounting kit - for LCD TV - fine texture black - Maks 40 kg - Maks størrelse 55" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202677 kr2 kr (3%)
27. maj 202675 kr1 kr (1%)
26. maj 202676 kr1 kr (1%)
25. maj 202677 kr2 kr (3%)
24. maj 202675 kr1 kr (1%)
23. maj 202676 kr1 kr (1%)
22. maj 202677 kr2 kr (3%)
20. maj 202675 kr2 kr (3%)
7. maj 202677 kr2 kr (3%)
18. apr. 202679 kr11 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret