Gå til hovedindhold

Gembird WM-80ST-03 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 37-80

GembirdElektronikEAN: 8716309127783
Pris fra 197 krtil 217 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 7. maj

Sammenlign priser på Gembird WM-80ST-03 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 37-80 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird WM-80ST-03
197 kr
Til butik
Gembird WM-80ST-03 billede

Produktinformation

Gembird WM-80ST-03 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - plastik, stål - skærmstørrelse: 37"-80"

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: WM-80ST-03
EAN: 8716309127783
Varenr.: 1001662242
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird WM-80ST-03 - TV Wall Mount 37″-80″ - VESA up to 600×400 - Maks 40 kg - Maks størrelse 80"
199 kr
Til butik
Gembird WM-80ST-03 - TV Wall Mount 37″-80″ - VESA up to 600×400 - Maks 40 kg - Maks størrelse 80" billede

Produktinformation

TV-vægbeslag med dobbeltarms full-motion design giver jævn drejning op til 120° og vip op til 18°, og passer til de fleste 37″-80″ LCD-skærme. Gembird WM-80ST-03 giver præcis skærmplacering og bevarer et kompakt udtryk. Bærer sikkert op til 40 kg og understøtter VESA-standarder op til 600 × 400 mm for bred kompatibilitet Kan trækkes ud fra kun 67 mm til 355 mm fra væggen for at tilpasse visningsbehov Tilbyder stort bevægelsesområde - vip fra +3° til -15° og drejning ±60° - for optimale betragtningsvinkler Integreret kabelhåndtering sikrer en ryddelig installation Lavet af pulverlakeret stål og plast i sort for en holdbar og stilren finish Installationen er nem med alt nødvendigt monteringsudstyr inkluderet, hvilket gør det til en enkel opgradering af enhver kompatibel skærm.

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Kategori: Vaegbeslag AV Beslag AV Moebler
Artikel nr.: WM-80ST-03
EAN: 8716309127783
Varenr.: 3274414
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird WM-80ST-03 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 37-80
217 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-80ST-03 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 37-80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-80ST-03 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 37-80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK197 kr197 krKøb
2Proshop DK199 kr238 krKøb
3CS MEGASTORE DK217 kr256 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird WM-80ST-03 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 37-80

PriceData har fulgt prisen på Gembird WM-80ST-03 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 37-80 i 30 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Gembird WM-80ST-03 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 37-80. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Gembird WM-80ST-03 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 37-80 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026197 kr2 kr (1%)
21. maj 2026199 kr20 kr (11%)
19. maj 2026179 kr1 kr (1%)
17. maj 2026178 kr11 kr (6%)
16. maj 2026189 kr4 kr (2%)
15. maj 2026185 kr4 kr (2%)
14. maj 2026181 kr21 kr (13%)
13. maj 2026160 kr3 kr (2%)
7. maj 2026157 kr16 kr (9%)
6. maj 2026173 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret