Gå til hovedindhold

Gembird WM-80ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 50 kg - Maks størrelse 80"

GembirdElektronikEAN: 8716309127332
Pris fra 394 krtil 430 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Gembird WM-80ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 50 kg - Maks størrelse 80" og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird WM-80ST-01
394 kr
Til butik
Gembird WM-80ST-01 billede

Produktinformation

Gembird WM-80ST-01 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål - skærmstørrelse: 40"-80"

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: WM-80ST-01
EAN: 8716309127332
Varenr.: 1001575096
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird WM-80ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 50 kg - Maks størrelse 80"
430 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-80ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 50 kg - Maks størrelse 80" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-80ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 50 kg - Maks størrelse 80" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK394 kr394 krKøb
2Proshop DK430 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird WM-80ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 50 kg - Maks størrelse 80"

PriceData har fulgt prisen på Gembird WM-80ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 50 kg - Maks størrelse 80" i 187 dage. Laveste pris i perioden er 273 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 745 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 334 kr.

Den nuværende pris på 394 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Gembird WM-80ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 50 kg - Maks størrelse 80". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Gembird WM-80ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 50 kg - Maks størrelse 80" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026394 kr1 kr (0%)
23. maj 2026393 kr1 kr (0%)
22. maj 2026394 kr1 kr (0%)
17. maj 2026393 kr3 kr (1%)
15. maj 2026390 kr1 kr (0%)
14. maj 2026389 kr1 kr (0%)
13. maj 2026388 kr1 kr (0%)
8. maj 2026389 kr3 kr (1%)
7. maj 2026392 kr2 kr (1%)
3. maj 2026390 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret