Gå til hovedindhold

Gembird WM-75ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 45.5 kg - Maks størrelse 75"

GembirdTv- og skærmbeslagEAN: 8716309127431
Pris fra 302 krtil 359 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 289 kr 19. maj

Sammenlign priser på Gembird WM-75ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 45.5 kg - Maks størrelse 75" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 302 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird WM-75ST-01
302 kr
Til butik
Gembird WM-75ST-01 billede

Produktinformation

Gembird WM-75ST-01 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål - skærmstørrelse: 32"-75" - monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: WM-75ST-01
EAN: 8716309127431
Varenr.: 1001575095
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird WM-75ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 45.5 kg - Maks størrelse 75"
322 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV vægbeslag Gembird WM-75ST-01, 32-75", sort
339 kr
Til butik
TV vægbeslag Gembird WM-75ST-01, 32-75", sort billede

Produktinformation

Fleksibelt TV vægbeslag til stuen, kontoret eller gaminghjørnetFå skærmen op på væggen med Gembird WM-75ST-01 - et solidt og justerbart beslag til fladskærme fra 32" til 75". Den dobbelte svingarm giver smidig bevægelse, så du nemt kan dreje, hælde og trække skærmen ud fra væggen for den bedste betragtningsvinkel. Når pladsen er vigtig, kan skærmen skubbes tæt ind på væggen ned til 4,9 cm.Fordele ved et justerbart skærm-/TV-beslagBeslaget understøtter VESA op til 600 × 400 mm og en maksimal belastning på 45,5 kg. Hæld op til −5°/+8°, drej 50° og roter 4° for finjustering. Udført i stål for stabil montering og tryg brug i hverdagen.Monteringstype: VægSkærmstørrelse: 81,3–190,5 cm (32–75")Maks. vægtkapacitet: 45,5 kgMaks. VESA: 600 × 400 mmHældning: −5° til +8°Drejning: 50°Rotation: 4°Afstand til væg: 4,9–49,1 cmMateriale: StålVægt: 5,8 kgI pakken: Monteringssæt og manualPakke mål (B × H × D): 7,0 × 43,5 × 57,5 cm; vægt 6,55 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: GEMBIRD
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 6.5g
EAN: 8716309127431
Varenr.: 1926909
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV vægbeslag Gembird WM-75ST-01, 32-75", sort
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-75ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 45.5 kg - Maks størrelse 75" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-75ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 45.5 kg - Maks størrelse 75" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK302 kr302 krKøb
2Proshop DK322 kr361 krKøb
3Boligcenter DK339 kr339 krKøb
4Vivas DK359 kr438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird WM-75ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 45.5 kg - Maks størrelse 75"

PriceData har fulgt prisen på Gembird WM-75ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 45.5 kg - Maks størrelse 75" i 182 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 428 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 303 kr.

Den nuværende pris på 302 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Gembird WM-75ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 45.5 kg - Maks størrelse 75". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Gembird WM-75ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion - Maks 45.5 kg - Maks størrelse 75" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026302 kr3 kr (1%)
20. maj 2026299 kr10 kr (3%)
19. maj 2026289 kr15 kr (5%)
17. maj 2026304 kr2 kr (1%)
14. maj 2026302 kr2 kr (1%)
11. maj 2026300 kr5 kr (2%)
10. maj 2026295 kr6 kr (2%)
5. maj 2026289 kr28 kr (9%)
30. apr. 2026317 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026318 kr14 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret