Gå til hovedindhold

Gembird WM-65T-02 mounting kit - for TV - tilt - black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65"

GembirdTv- og skærmbeslagEAN: 8716309127981
Pris fra 117 krtil 134 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Gembird WM-65T-02 mounting kit - for TV - tilt - black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65" og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 117 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird WM-65T-02 Monteringssæt Tv 32"-65"
117 kr
Til butik
Gembird WM-65T-02 Monteringssæt Tv 32"-65" billede

Produktinformation

Gembird WM-65T-02 - Monteringssæt (vægplade, adapterplade) - for Tv - vip - plastik, aluminium, stål - sort - skærmstørrelse: 32"-65" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: WM-65T-02
EAN: 8716309127981
Varenr.: 1001653208
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird WM-65T-02 mounting kit - for TV - tilt - black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65"
134 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-65T-02 mounting kit - for TV - tilt - black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-65T-02 mounting kit - for TV - tilt - black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK117 kr117 krKøb
2Proshop DK134 kr173 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird WM-65T-02 mounting kit - for TV - tilt - black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65"

PriceData har fulgt prisen på Gembird WM-65T-02 mounting kit - for TV - tilt - black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65" i 172 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 117 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Gembird WM-65T-02 mounting kit - for TV - tilt - black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Gembird WM-65T-02 mounting kit - for TV - tilt - black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026117 kr1 kr (1%)
17. maj 2026118 kr1 kr (1%)
2. maj 2026117 kr3 kr (3%)
30. apr. 2026114 kr3 kr (3%)
16. apr. 2026117 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026117 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026118 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret