Gå til hovedindhold

Gembird WM-42ST-02 - Monteringssæt (enkeltarmmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 23-42 - vægmonterbar

GembirdTv- og skærmbeslagEAN: 8716309127882
Pris fra 104 krtil 144 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Gembird WM-42ST-02 - Monteringssæt (enkeltarmmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 23-42 - vægmonterbar og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird WM-42ST-02
104 kr
Til butik
Gembird WM-42ST-02 billede

Produktinformation

Gembird WM-42ST-02 - Monteringssæt (enkeltarmmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - plastik, stål - skærmstørrelse: 23"-42" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: WM-42ST-02
EAN: 8716309127882
Varenr.: 1001662230
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird WM-42ST-02 - Monteringssæt (enkeltarmmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 23-42 - vægmonterbar
117 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird WM-42ST-02 mounting kit - for LCD TV - full motion
-35%144 kr
Før 222 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-42ST-02 - Monteringssæt (enkeltarmmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 23-42 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird WM-42ST-02 - Monteringssæt (enkeltarmmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 23-42 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK104 kr104 krKøb
2CS MEGASTORE DK117 kr156 krKøb
3Proshop DK144 kr183 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird WM-42ST-02 - Monteringssæt (enkeltarmmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 23-42 - vægmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Gembird WM-42ST-02 - Monteringssæt (enkeltarmmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 23-42 - vægmonterbar i 180 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 153 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Gembird WM-42ST-02 - Monteringssæt (enkeltarmmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 23-42 - vægmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Gembird WM-42ST-02 - Monteringssæt (enkeltarmmontering) - for LCD TV - fuld bevægelse - stål, plastik - skærmstørrelse: 23-42 - vægmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026104 kr1 kr (1%)
30. maj 2026105 kr42 kr (29%)
29. maj 2026147 kr2 kr (1%)
28. maj 2026149 kr2 kr (1%)
26. maj 2026151 kr1 kr (1%)
25. maj 2026152 kr1 kr (1%)
15. maj 2026153 kr35 kr (30%)
14. maj 2026118 kr13 kr (12%)
2. maj 2026105 kr1 kr (1%)
1. maj 2026104 kr25 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret