Gå til hovedindhold

Gembird KBS-W-01 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

GembirdTastaturerEAN: 8716309091534
Pris fra 99 krtil 111 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Gembird KBS-W-01 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird KBS-W-01 Sæt med mus og tastatur Trådløs USA
99 kr
Til butik
Gembird KBS-W-01 Sæt med mus og tastatur Trådløs USA billede

Produktinformation

Gembird KBS-W-01 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - USA - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: KBS-W-01
EAN: 8716309091534
Varenr.: 992497135
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird KBS-W-01 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort
111 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird KBS-W-01 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird KBS-W-01 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK99 kr99 krKøb
2Proshop DK111 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird KBS-W-01 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Gembird KBS-W-01 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Gembird KBS-W-01 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Gembird KBS-W-01 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202699 kr1 kr (1%)
15. maj 202698 kr1 kr (1%)
13. maj 202699 kr69 kr (41%)
12. maj 2026168 kr19 kr (13%)
9. maj 2026149 kr16 kr (12%)
8. maj 2026133 kr14 kr (12%)
7. maj 2026119 kr13 kr (12%)
5. maj 2026106 kr13 kr (14%)
1. maj 202693 kr12 kr (15%)
30. apr. 202681 kr16 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret