Gå til hovedindhold

Gembird KBS-UM-04 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

GembirdTastaturerEAN: 8716309118125
Pris fra 90 krtil 106 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gembird KBS-UM-04 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird KBS-UM-04 Sæt med mus og tastatur Kablet USA
90 kr
Til butik
Gembird KBS-UM-04 Sæt med mus og tastatur Kablet USA billede

Produktinformation

Gembird KBS-UM-04 - Sæt med mus og tastatur - USB - USA - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: KBS-UM-04
EAN: 8716309118125
Varenr.: 998356525
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird KBS-UM-04 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort
-15%106 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird KBS-UM-04 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird KBS-UM-04 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK90 kr90 krKøb
2Proshop DK106 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird KBS-UM-04 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Gembird KBS-UM-04 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort i 173 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Gembird KBS-UM-04 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Gembird KBS-UM-04 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202690 kr26 kr (22%)
24. maj 2026116 kr1 kr (1%)
23. maj 2026117 kr1 kr (1%)
22. maj 2026118 kr1 kr (1%)
21. maj 2026119 kr1 kr (1%)
20. maj 2026120 kr1 kr (1%)
19. maj 2026121 kr1 kr (1%)
18. maj 2026122 kr1 kr (1%)
17. maj 2026123 kr1 kr (1%)
16. maj 2026124 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret