Gå til hovedindhold

Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk

PentelSkrive- og tegneredskaberEAN: 4902506070975
Pris fra 22,44 krtil 229 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 206,56 kr (90% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12,95 kr 22. maj

Sammenlign priser på Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.44 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rollerpen Pentel EnerGel blå 0,7mm BL77-C
22,44 kr
Til butik
Rollerpen Pentel EnerGel blå 0,7mm BL77-C billede

Produktinformation

12stk pr. æske 0,7mm BL77-C Stregbredde 0,4mm Rollerpen med trykknap. Energel blæk er en mellemting mellem en almindelig roller og en gelpen. Dette giver en unik skriveegenskab samtidigt med at Energel skriver tre gange så langt og tørrer væsentligt hurt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rollerpen
EAN: 4902506070975
Varenr.: 8280478
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Rollerpen Pentel Energel Bl77 blå 0,7 mm
27,44 kr
Til butik
Rollerpen Pentel Energel Bl77 blå 0,7 mm billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Rollerpen Mærke: Pentel Farve: Blå Størrelse: 0.7 mm 3 hurtige: Rollerpennen er oplagt til skriveopgaver Flydende, vandbaseret blæk klatter mindre Kontrolleret, præcist og behageligt skriveflow Beskrivelse: Rollerpenne velegnet til p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pentel
Kategori: Rollerpen
Farve: Blå
Størrelse: S1
EAN: 4902506070975
Varenr.: 104809
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Rollerpen Pentel Energel BL77 blå
29,36 kr
Til butik
Rollerpen Pentel Energel BL77 blå billede

Produktinformation

Energel blæk er en mellemting mellem en almindelig roller og en gelpen. Det giver en unik skriveoplevelse samtidig med, at energel skriver 3 gange så langt og tørrer væsentligt hurtigere i forhold til en almindelig gelpen. Med trykknap. Pentels bedst sælg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pentel
Kategori: Gelpenne
EAN: 4902506070975
Varenr.: 187.2800 01
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Roller Pentel bl77 0,7mm blå
34,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Pentel EnerGel XM Klick Rollerball-pen Blå
37 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Nova Nordic A/S22,44 kr22,44 krKøb
2Hertels Boresko27,44 kr27,44 krKøb
3RedOffice Konpap29,36 kr29,36 krKøb
4Legekæden34,95 kr34,95 krKøb
5CompuMail DK37 kr37 krKøb
6CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk

PriceData har fulgt prisen på Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk i 151 dage. Laveste pris i perioden er 12,95 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 24,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22,44 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 73% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, blå, pakke a 12 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202622,44 kr9,49 kr (73%)
22. maj 202612,95 kr9,49 kr (42%)
25. mar. 202622,44 kr2,5 kr (10%)
24. mar. 202624,94 kr2,5 kr (11%)
14. mar. 202622,44 kr2,5 kr (10%)
13. mar. 202624,94 kr2,5 kr (11%)
1. mar. 202622,44 kr2,5 kr (10%)
28. feb. 202624,94 kr2,5 kr (11%)
27. jan. 202622,44 kr2,5 kr (10%)
26. jan. 202624,94 kr2,5 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret