Gå til hovedindhold

Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, grøn, pakke a 12 stk

PentelSkrive- og tegneredskaberEAN: 4902506070982
Pris fra 26,19 krtil 393,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 367,56 kr (93% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12,95 kr 22. maj

Sammenlign priser på Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, grøn, pakke a 12 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.19 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Rollerpen Pentel Energel Bl77 Grøn 0,7 mm
26,19 kr
Til butik
Rollerpen Pentel Energel Bl77 Grøn 0,7 mm billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Rollerpen Mærke: Pentel Farve: Grøn Størrelse: 0.7 mm 3 hurtige: Rollerpennen er oplagt til skriveopgaver Flydende, vandbaseret blæk klatter mindre Kontrolleret, præcist og behageligt skriveflow Beskrivelse: Rollerpenne velegnet til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pentel
Kategori: Rollerpen
Farve: Grøn
Størrelse: S4
EAN: 4902506070982
Varenr.: 115663
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Rollerpen Pentel Energel BL77 grøm
29,36 kr
Til butik
Rollerpen Pentel Energel BL77 grøm billede

Produktinformation

Energel blæk er en mellemting mellem en almindelig roller og en gelpen. Det giver en unik skriveoplevelse samtidig med, at energel skriver 3 gange så langt og tørrer væsentligt hurtigere i forhold til en almindelig gelpen. Med trykknap. Pentels bedst sælg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pentel
Kategori: Gelpenne
EAN: 4902506070982
Varenr.: 187.2800 04
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Pentel EnerGel Tintenroller Grün Geltinte (BL77-DO) (BL77DO)
37 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, grøn, pakke a 12 stk
230 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rollerpen Pentel EnerGel grøn 0,7mm BL77-D
393,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, grøn, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, grøn, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko26,19 kr26,19 krKøb
2RedOffice Konpap29,36 kr29,36 krKøb
3CompuMail DK37 kr37 krKøb
4CS MEGASTORE DK230 kr269 krKøb
5Nova Nordic A/S393,75 kr393,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, grøn, pakke a 12 stk

PriceData har fulgt prisen på Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, grøn, pakke a 12 stk i 160 dage. Laveste pris i perioden er 12,95 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 26,73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 26,19 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 102% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, grøn, pakke a 12 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Gelpen, Pentel Energel BL77, genopfyldelig, 0,7 mm, grøn, pakke a 12 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202626,19 kr13,24 kr (102%)
22. maj 202612,95 kr13,24 kr (51%)
20. apr. 202626,19 kr1,25 kr (5%)
19. apr. 202624,94 kr1,79 kr (7%)
18. apr. 202626,73 kr1,79 kr (7%)
17. apr. 202624,94 kr1,79 kr (7%)
16. apr. 202626,73 kr1,79 kr (7%)
9. feb. 202624,94 kr1,79 kr (7%)
8. feb. 202626,73 kr1,79 kr (7%)
17. jan. 202624,94 kr1,79 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret