Gå til hovedindhold

Geberit VARIFORM håndvask 550x450x178mm nedfældning hvid

GeberitSanitetEAN: 4025416780410
Pris fra 817 krtil 1.563 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 746 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit VARIFORM håndvask 550x450x178mm nedfældning hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 817 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit VARIFORM håndvask 550x450x178mm nedfældning hvid
817 kr
Til butik
Geberit VARIFORM håndvask 550x450x178mm nedfældning hvid billede

Produktinformation

Geberit håndvask til indbygning VariForm, firkantet, med hylde med hanehul B=55cm T=45cm Overløb=Synlig Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
EAN: 4025416780410
Varenr.: 2637498
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Variform vask t/indb. 55x45
861,1 kr
Til butik
Geberit Variform vask t/indb. 55x45 billede

Produktinformation

Geberit VariForm Tynde kanter, geometriske former og tidløst designDa Ifö udviklede VariForm serien var det med offentlige rum, som hoteller og restauranter i tankerne. Designet tager udgangpunkt i de grundlæggende geometriske former, og tanken bag var a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4025416780410
Varenr.: 15843883155791
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit VariForm håndvask, 55x45 cm, hvid
-12%869 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Geberit VariForm håndvask, 55x45 cm, hvid billede

Produktinformation

VariForm Elegante linjer og geometriske former Da Geberit skabte VariForm-serien, var målet at udvikle vaske, der kunne passe perfekt ind i offentlige rum som hoteller og restauranter. Designet bygger på de grundlæggende geometriske former, og ambitionen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
Størrelse: 55x45 cm
EAN: 4025416780410
Varenr.: 636122000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit VariForm håndvask, 55x45 cm, hvid
905 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Variform vask t/indb. 55x45
1.563 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit VARIFORM håndvask 550x450x178mm nedfældning hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit VARIFORM håndvask 550x450x178mm nedfældning hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk817 kr817 krKøb
2EL-GROSSISTEN861,1 kr861,1 krKøb
3CompletVVS869 kr869 krKøb
4BilligVVS DK905 kr905 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.563 kr1.762 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit VARIFORM håndvask 550x450x178mm nedfældning hvid

PriceData har fulgt prisen på Geberit VARIFORM håndvask 550x450x178mm nedfældning hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 817 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 966 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 870 kr.

Den nuværende pris på 817 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Geberit VARIFORM håndvask 550x450x178mm nedfældning hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Geberit VARIFORM håndvask 550x450x178mm nedfældning hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026817 kr42 kr (5%)
26. maj 2026859 kr2,1 kr (0%)
24. maj 2026861,1 kr2,1 kr (0%)
18. maj 2026859 kr38,9 kr (5%)
9. maj 2026820,1 kr38,9 kr (5%)
18. apr. 2026859 kr46 kr (5%)
17. apr. 2026905 kr46 kr (5%)
9. mar. 2026859 kr46 kr (5%)
8. mar. 2026905 kr46 kr (5%)
5. feb. 2026859 kr107 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret