Gå til hovedindhold

Geberit VARIFORM håndvask 500x450x178mm nedfældning hvid

GeberitSanitetEAN: 4025416302186
Pris fra 1.018 krtil 1.554 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 536 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit VARIFORM håndvask 500x450x178mm nedfældning hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1018 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit VARIFORM håndvask 500x450x178mm nedfældning hvid
1.018 kr
Til butik
Geberit VARIFORM håndvask 500x450x178mm nedfældning hvid billede

Produktinformation

Geberit håndvask til indbygning VariForm, oval, med hylde med hanehul B=50cm T=45cm Overløb=Uden KeraTect Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Geberit Varekatalog
EAN: 4025416302186
Varenr.: 2637473
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit VariForm håndvask, 50x45 cm, hvid
1.182 kr
Til butik
Geberit VariForm håndvask, 50x45 cm, hvid billede

Produktinformation

Geberit VariForm Tynde kanter, geometriske former og tidløst design Da Ifö udviklede VariForm serien var det med offentlige rum, som hoteller og restauranter i tankerne. Designet tager udgangpunkt i de grundlæggende geometriske former, og tanken bag var...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Håndvasken
Farve: white
Størrelse: 50x45x17.8 cm
EAN: 4025416302186
Varenr.: 636114080
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit VariForm håndvask, 50x45 cm, hvid
1.199 kr
Til butik
Geberit VariForm håndvask, 50x45 cm, hvid billede

Produktinformation

VariForm Elegante linjer og geometriske former Da Geberit skabte VariForm-serien, var målet at udvikle vaske, der kunne passe perfekt ind i offentlige rum som hoteller og restauranter. Designet bygger på de grundlæggende geometriske former, og ambitionen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
Størrelse: 50x45x17.8 cm
EAN: 4025416302186
Varenr.: 636114080
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
variform vask t/indb. oval 50x45 hvid kt
1.554 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit VARIFORM håndvask 500x450x178mm nedfældning hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit VARIFORM håndvask 500x450x178mm nedfældning hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.018 kr1.018 krKøb
2BilligVVS DK1.182 kr1.182 krKøb
3CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.554 kr1.753 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit VARIFORM håndvask 500x450x178mm nedfældning hvid

PriceData har fulgt prisen på Geberit VARIFORM håndvask 500x450x178mm nedfældning hvid i 160 dage. Laveste pris i perioden er 1.018 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.177 kr.

Den nuværende pris på 1.018 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Geberit VARIFORM håndvask 500x450x178mm nedfældning hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Geberit VARIFORM håndvask 500x450x178mm nedfældning hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.018 kr164 kr (14%)
28. maj 20261.182 kr164 kr (16%)
27. maj 20261.018 kr156 kr (13%)
25. maj 20261.174 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.182 kr7 kr (1%)
23. maj 20261.175 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.174 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.175 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.174 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.175 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret