Gå til hovedindhold

GEBERIT toiletsæde 365x450x50mm softclose m/låg duroplast white

GeberitSanitetEAN: 4025410726018
Pris fra 1.250 krtil 1.501,74 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 251,74 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.186 kr 1. apr.

Sammenlign priser på GEBERIT toiletsæde 365x450x50mm softclose m/låg duroplast white og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1250 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit Icon toiletsæde 365x450x50mm m/låg hvid
1.250 kr
Til butik
Geberit Icon toiletsæde 365x450x50mm m/låg hvid billede

Produktinformation

Geberit iCon toiletsæde smalt design Soft close=Ja Quick-release=Ja Beslag=Oppefra Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletsæder
EAN: 4025410726018
Varenr.: 2807534
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.299 kr
Til butik
Geberit iCon toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Elegance møder funktion med Geberit iCon toiletsæde Opgrader dit badeværelse med det slanke Geberit iCon toiletsæde, der tilføjer et strejf af elegance. Med sit overlappende design og soft close-funktion sikrer dette toiletsæde en stille, blid lukning hve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 365x450x50 mm
EAN: 4025410726018
Varenr.: 614646500
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletsæde iCon smalt m/sc&qr hvid
1.312 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.385 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GEBERIT toiletsæde 365x450x50mm softclose m/låg duroplast white
1.501,74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT toiletsæde 365x450x50mm softclose m/låg duroplast white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT toiletsæde 365x450x50mm softclose m/låg duroplast white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.250 kr1.250 krKøb
2CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.312 kr1.312 krKøb
4BilligVVS DK1.385 kr1.385 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.501,74 kr1.501,74 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT toiletsæde 365x450x50mm softclose m/låg duroplast white

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT toiletsæde 365x450x50mm softclose m/låg duroplast white i 165 dage. Laveste pris i perioden er 1.186 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 1.486 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.247 kr.

Den nuværende pris på 1.250 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for GEBERIT toiletsæde 365x450x50mm softclose m/låg duroplast white. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for GEBERIT toiletsæde 365x450x50mm softclose m/låg duroplast white de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.250 kr50 kr (4%)
27. maj 20261.200 kr50 kr (4%)
26. maj 20261.250 kr50 kr (4%)
23. maj 20261.200 kr50 kr (4%)
22. maj 20261.250 kr50 kr (4%)
8. maj 20261.200 kr35 kr (3%)
7. maj 20261.235 kr35 kr (3%)
30. apr. 20261.200 kr35 kr (3%)
29. apr. 20261.235 kr35 kr (3%)
21. apr. 20261.200 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret