Gå til hovedindhold

GEBERIT Til vægmontering og tilslutning af vaskemaskine eller opvaskemaskine. Afdækningsplade i hvid plast.

GeberitSanitetEAN: 4025416021711
Pris fra 289 krtil 528,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 239,75 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GEBERIT Til vægmontering og tilslutning af vaskemaskine eller opvaskemaskine. Afdækningsplade i hvid plast. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit vægmonteret vandlås
289 kr
Til butik
Geberit vægmonteret vandlås billede

Produktinformation

Geberit Vægmonteret vandlås

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 152768111
EAN: 4025416021711
Varenr.: 2900399
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit køkkenvandlås til vaske-/opvaskemaskine, Ø40 mm, hvid
289 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
40 mm Vandlås til vaskemaskine vægmontering Geberit
289,78 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Uniflex vægmonteret vandlås 40mm til op- og vaskemaskiner
291 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
298 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit køkkenvandlås til vaske-/opvaskemaskine, Ø40 mm, hvid
309 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit Uniflex vandls til vaskemaskine / opvaskemaskine - 40 mm
321 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit køkkenvandlås til vaske-/opvaskemaskine, Ø40 mm, hvid
349 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vægmont. vandlås til vaskemaskine ø40mm
367,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Uniflex vægmonteret vandlås 40mm til op- og vaskemaskiner
528,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Til vægmontering og tilslutning af vaskemaskine eller opvaskemaskine. Afdækningsplade i hvid plast. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Til vægmontering og tilslutning af vaskemaskine eller opvaskemaskine. Afdækningsplade i hvid plast. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK289 kr328 krKøb
2LavprisVVS289 kr289 krKøb
3EL-GROSSISTEN289,78 kr289,78 krKøb
4Elvvs.dk291 kr291 krKøb
5CS MEGASTORE DK298 kr337 krKøb
6CompletVVS309 kr309 krKøb
7WATTOO.DK321 kr321 krKøb
8BilligVVS DK349 kr349 krKøb
9MaintainIt367,5 kr367,5 krKøb
10vvsfittings.dk528,75 kr528,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT Til vægmontering og tilslutning af vaskemaskine eller opvaskemaskine. Afdækningsplade i hvid plast.

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT Til vægmontering og tilslutning af vaskemaskine eller opvaskemaskine. Afdækningsplade i hvid plast. i 166 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 301 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for GEBERIT Til vægmontering og tilslutning af vaskemaskine eller opvaskemaskine. Afdækningsplade i hvid plast.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for GEBERIT Til vægmontering og tilslutning af vaskemaskine eller opvaskemaskine. Afdækningsplade i hvid plast. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026289 kr
24. maj 2026289,78 kr8,22 kr (3%)
23. maj 2026298 kr8,22 kr (3%)
10. maj 2026289,78 kr20,22 kr (7%)
1. maj 2026310 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026311 kr11 kr (4%)
23. apr. 2026300 kr6 kr (2%)
5. apr. 2026294 kr5 kr (2%)
27. mar. 2026299 kr6 kr (2%)
26. mar. 2026293 kr16 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret