Gå til hovedindhold

Grohe Vitalio Start System 250 Brusesystem med termostat til vægmontering - Krom

GroheSanitetEAN: 4005176767210
Pris fra 2.384 krtil 3.172,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 788,5 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.249 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Grohe Vitalio Start System 250 Brusesystem med termostat til vægmontering - Krom og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2384 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Start System 250 brusesæt, vandbesparende, krom
-5%2.384 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Vitalio Start System 250 brusesæt, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

Grohe Vitalio Start System 250 brusesæt i krom til moderne hjem Gør dit daglige brusebad til en spa-oplevelse hver dag med Grohe Vitalio Start 250 System brusesæt. Dette moderne brusesystem kombinerer en masse smarte funktioner og fordele, der sikrer, at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
Størrelse: 1132 x 298 x 412 mm
EAN: 4005176767210
Varenr.: 722295864
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Start System 250 brusesæt, vandbesparende, krom
2.384 kr
Til butik
Grohe Vitalio Start System 250 brusesæt, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

Brusesæt der har det hele: Grohe Vitalio Start System 250 Dette komplette Grohe Vitalio Start System 250 brusesystem i krom har det hele - fra funktioner der opfylder moderne krav til det tidløse design i krom. Alt sammen med til at give dig den bedste br...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus
Farve: chrome
Størrelse: 1132 x 298 x 412 mm
EAN: 4005176767210
Varenr.: 722295864
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Start 250 brusesystem med termostat til væg 8,5l, krom
2.597 kr
Til butik
Grohe Vitalio Start 250 brusesystem med termostat til væg 8,5l, krom billede

Produktinformation

Med alle fordelene ved en moderne bruser til en utroligt attraktiv pris er GROHE Vitalio Start 250 termostatisk brusesystem den ideelle måde at opgradere dit badeværelse på. Tag dit eksisterende badeværelse til nye niveauer af stil og ydeevne ved at montere GROHE Vitalio Start 250 brusesystemet med bonus af termostatteknologi. Dette synlige system til vægmontering består af en 250 mm hovedbruser, en 110 mm håndbruser, en termostat, en brusestang med 390 mm svingbar brusearm og glideelement til at justere håndbruseren samt en 1750 mm slange med TwistStop-design. Hovedbruseren tilbyder en blid, afslappende Rain Spray. Håndbruseren leveres med en stødsikker silikonerem for at beskytte den mod fald eller stød. Den har 2 strålemønstre, det bløde Rain og den kraftfulde, målrettede Jet Spray. Begge er lette at tilgå ved hjælp af den innovative GROHE SmartSwitch omstiller på bagsiden af brusehovedet. GROHE DreamSpray-teknologien sikrer en jævn strøm fra hver SpeedClean-antikalkdyse, som alle kan rengøres med en simpel børstning med fingeren. Brusesystemet leverer vand ved en konstant temperatur uden ubehagelige overraskelser takket være GROHE's TurboStat-teknologi. Og GROHE Water Saving-teknologien reducerer betydeligt vand- og energiforbruget uden at gå på kompromis med ydeevnen. For at beskytte mod forbrænding er GROHE SafeStop-sikkerhedsknappen indstillet ved 38°C for at forhindre, især børn, i at øge vandtemperaturen for meget ved et uheld. Og den valgfri GROHE SafeStop Plus-begrænser kan indstilles til 43°C for en ekstra sikkerhed. Skift mellem hoved- og håndbruser og juster volumen, alt sammen via et håndtag, med AquaDimmer-funktionen. Den holdbare og lette GROHE Long-Life Shine-overflade holder systemet fejlfrit hele livet. Takket være GROHE QuickSpanner kan den termostatiske blander monteres uden yderligere værktøj.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 26677001
EAN: 4005176767210
Varenr.: 3257717
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Start System 250 Brusesystem med termostat til vægmontering - Krom
2.665 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Start System 250 brusesæt, vandbesparende, krom
2.705 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio START System 250 Vitalio Start 250 bruseSystem 8,5
2.961,06 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grohe Vitalio Start 250 brusesystem 8,5l krom
3.172,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Vitalio Start System 250 Brusesystem med termostat til vægmontering - Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Vitalio Start System 250 Brusesystem med termostat til vægmontering - Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS2.384 kr2.384 krKøb
2LavprisVVS2.384 kr2.384 krKøb
3Proshop DK2.597 kr2.597 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.665 kr2.665 krKøb
5BilligVVS DK2.705 kr2.705 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.961,06 kr2.961,06 krKøb
7vvsfittings.dk3.172,5 kr3.172,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Vitalio Start System 250 Brusesystem med termostat til vægmontering - Krom

PriceData har fulgt prisen på Grohe Vitalio Start System 250 Brusesystem med termostat til vægmontering - Krom i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.249 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.597 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.399 kr.

Den nuværende pris på 2.384 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Grohe Vitalio Start System 250 Brusesystem med termostat til vægmontering - Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Grohe Vitalio Start System 250 Brusesystem med termostat til vægmontering - Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20262.384 kr213 kr (8%)
16. maj 20262.597 kr213 kr (9%)
7. maj 20262.384 kr11 kr (0%)
27. apr. 20262.373 kr12 kr (1%)
26. apr. 20262.385 kr12 kr (1%)
25. apr. 20262.397 kr12 kr (0%)
24. apr. 20262.409 kr12 kr (0%)
23. apr. 20262.421 kr12 kr (0%)
22. apr. 20262.433 kr12 kr (0%)
21. apr. 20262.445 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret