Gå til hovedindhold

GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-40mm til afløb

GeberitSanitetEAN: 4025416030645
Pris fra 95,3 krtil 105 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 9,7 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 94,15 kr 7. maj

Sammenlign priser på GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-40mm til afløb og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95.3 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
110 x 40 mm x 45° Grenrør sort PEH Geberit
95,3 kr
Til butik
110 x 40 mm x 45° Grenrør sort PEH Geberit billede

Produktinformation

Geberit PEH grenrør 45 grader Ø 110 -40 mm

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4025416030645
Varenr.: 15840168575311
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-40mm til afløb
99 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 367.109.16.1, 45°, 270 mm
100 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Peh grenrør geberit 45° ø110x40 mm
100 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Grenrør Peh 45 Ø 110 X 40 Mm
101,36 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Grenrør peh 45 ø 110 x 40 mm
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-40mm til afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-40mm til afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN95,3 kr95,3 krKøb
2Elvvs.dk99 kr99 krKøb
3CS MEGASTORE DK100 kr139 krKøb
4Proshop DK100 kr139 krKøb
5Billigelogvvs.dk101,36 kr101,36 krKøb
6MaintainIt105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-40mm til afløb

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-40mm til afløb i 172 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 95,3 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-40mm til afløb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-40mm til afløb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202695,3 kr1,15 kr (1%)
7. maj 202694,15 kr4,85 kr (5%)
6. maj 202699 kr4,85 kr (5%)
21. mar. 202694,15 kr2,85 kr (3%)
20. mar. 202697 kr2,85 kr (3%)
17. mar. 202694,15 kr2,85 kr (3%)
16. mar. 202697 kr2,85 kr (3%)
4. mar. 202694,15 kr3,85 kr (4%)
3. mar. 202698 kr3,85 kr (4%)
10. feb. 202694,15 kr2,85 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret